Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom U14 (ŻS)

  • Trener TMH Polonia Bytom U14 (ŻS):

    JĘDRZEJCZYK DARIUSZ

  • Goście:

    MUKS Naprzód Janów II U14 (ŻS)

  • Trener MUKS Naprzód Janów II U14 (ŻS):

    URBAŃCZYK MATEUSZ

  • Wynik:

    3:4 k. (1:3, 0:0, 2:0, 0:0, 1:3k)

  • Data:

    19.11.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:30

  • Godzina zakończenia:

    18:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    SUCHANEK NATALIA, CHRAPEK KLAUDIA

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 11:27 EQ

Koźmiński Patryk

1:1 16:35 EQ

Skręt Julia Juszczak Agata

1:2 18:13 EQ

Misiak Łukasz Potrawa Tobiasz

1:3 19:42 EQ

Barbach Bartosz

2:3 49:06 EQ

Hofman Jonasz

3:3 51:30 EQ

Jaworski Oskar Hofman Jonasz

3:4 65:00 PS

Caputa Antoni

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
32:43 Mota Alicja TMH Polonia Bytom U14 (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
37:06 Zięba Lena MUKS Naprzód Janów II U14 (ŻS) 2 Atak kolanem
47:11 Hofman Jakub TMH Polonia Bytom U14 (ŻS) 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

TMH Polonia Bytom U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
13 Kura Maksymilian 30:29 3 0 3 0
66 Nawrot Radosław 29:31 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Leszczuk Igor 0 0 0 0
21 Kluczyk Tymoteusz 0 0 0 0
87 Hofman Jakub 0 0 0 2
35 Jaworski Oskar 1 0 1 0
25 Hofman Jonasz 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Koszel Oliwier 0 0 0 0
78 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
28 Sowa Alicja 0 0 0 0
11 Juszczak Agata 0 1 1 0
12 Mota Alicja 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 0
30 Łozicki Tomasz 0 0 0 0
63 Skręt Julia 1 0 1 0
18 Knur Kamil 0 0 0 0
6 Drozdz Jan 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Harmazy Mateusz 0 0 0 0

MUKS Naprzód Janów II U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
39 Kica Sebastian 40:00 2 0 2 0
19 Kaczyński Dawid 20:00 1 0 1 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gutowski Daniel 0 0 0 0
97 Koźmiński Patryk 1 0 1 0
29 Knot Konrad 0 0 0 0
12 Potrawa Tobiasz 0 1 1 0
11 Barbach Bartosz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Kostorz Michał 0 0 0 0
56 Misiak Łukasz 1 0 1 0
91 Bukowski Dawid 0 0 0 0
57 Caputa Antoni 0 0 0 0
34 Huchel Weronika 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Zielosko Igor 0 0 0 0
9 Cieślik Dawid 0 0 0 0
18 Zięba Lena 0 0 0 2
27 Papierniok Marek 0 0 0 0
33 Latusek Artur 0 0 0 0