Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Naprzód Janów I U14 (ŻS)

  • Trener MUKS Naprzód Janów I U14 (ŻS) :

    Michał Kupka

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom U14 (ŻS)

  • Trener TMH Polonia Bytom U14 (ŻS):

    Adam Goliński

  • Wynik:

    9:2 (4:2, 2:0, 3:0)

  • Data:

    08.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:00

  • Godzina zakończenia:

    17:30

  • Lodowisko:

    Lodowisko Jantor MOSiR Katowice

  • Sędzia główny:

    Michał Kret

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 00:34 EQ

Hofman Jonasz

1:1 01:28 EQ

Gruca Brian Bednarek Bartosz

1:2 04:54 EQ

Kluczyk Tymoteusz

2:2 09:53 EQ

Wojciechowski II Kacper Bensz Michał

3:2 11:13 EQ

Szczypa Przemysław

4:2 12:52 EQ

Babczyński Błażej

5:2 33:46 EQ

Bensz Michał Chodor Błażej

6:2 36:25 EQ

Wojsław Adam

7:2 43:59 EQ

Bensz Michał Cieślik Dawid

8:2 47:47 EQ

Wojsław Adam

9:2 57:50 EQ

Szczypa Przemysław Gdawiec Hubert

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj

Składy

MUKS Naprzód Janów I U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
99 Paczyński Szymon 31:41 2 0 2 0
17 Kupka Paweł 28:19 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Chodor Błażej 0 1 1 0
97 Koźmiński Patryk 0 0 0 0
33 Gdawiec Hubert 0 1 1 0
22 Szczypa Przemysław 2 0 2 0
43 Sorek Fabian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
56 Misiak Łukasz 0 0 0 0
90 Babczyński Błażej 1 0 1 0
55 Gruca Brian 1 0 1 0
45 Bednarek Bartosz 0 1 1 0
39 Wojsław Adam 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
72 Sławski Mateusz 0 0 0 0
69 Wojciechowski II Kacper 1 0 1 0
91 Cieślik Dawid 0 1 1 0
57 Caputa Antoni 0 0 0 0
15 Bensz Michał 2 1 3 0

TMH Polonia Bytom U14 (ŻS)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
13 Kura Maksymilian 29:50 5 0 5 0
66 Nawrot Radosław 30:10 4 0 4 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Koszel Oliwier 0 0 0 0
21 Kluczyk Tymoteusz 1 0 1 0
87 Hofman Jakub 0 0 0 0
57 Pająk Bartosz 0 0 0 0
25 Hofman Jonasz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Skręt Julia 0 0 0 0
78 Wójcik Patrycja 0 0 0 0
9 Sowa Alicja 0 0 0 0
12 Mota Alicja 0 0 0 0
44 Juszczak Agata 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Leszczuk Igor 0 0 0 0
35 Matura Gaweł 0 0 0 0
10 Kukliński Kacper 0 0 0 0
1 Kupka Patryk 0 0 0 0
18 Knur Kamil 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Zarański Oliwier 0 0 0 0
32 Kołodziejczak Błażej 0 0 0 0
30 Łozicki Tomasz 0 0 0 0