Statystyki PZHL

4:1

(0:1, 3:0, 1:0)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk:

    Krzysztof Lehmann

  • Goście:

    SMS Toruń

  • Trener SMS Toruń:

    Wojciech Milan

  • Wynik:

    4:1 (0:1, 3:0, 1:0)

  • Data:

    22.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Przemysław Gabryszak

  • Sędzia liniowy:

    Wojciech Wrycza, Mateusz Zieliński

  • Widzów:

    80

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 15:03 EQ

Jeziorski Oskar

1:1 22:02 +1

Mocarski Krystian Liśkiewicz Bartosz, Leśniak Gilbert

2:1 27:35 +1

Smal Igor Liśkiewicz Bartosz, Krasakiewicz Mikołaj

3:1 35:13 +1

Smal Igor Wala Jakub

4:1 53:01 -1

Smal Igor Iwanow Tomasz, Łabinowicz Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:28 Munch Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:58 Świderski Filip SMS Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:54 Sawicki Marcel SMS Toruń 2 Trzymanie
27:26 Lewy Jeremi SMS Toruń 2 Spóźniony atak ciałem
30:35 Jędrzejewski Kacper SMS Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
33:56 Bezwiński Mateusz SMS Toruń 2 Zahaczenie
40:38 Wołoszyk Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk 10 Kara za niesportowe zachowanie
44:04 Krasakiewicz Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spóźniony atak ciałem
48:01 Krasakiewicz Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spóźniony atak ciałem
52:35 Krasakiewicz Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:56 Wala Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
56:56 Krasakiewicz Mikołaj GKS Stoczniowiec Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
56:56 Bezwiński Mateusz SMS Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
56:56 Jędrzejewski Kacper SMS Toruń 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:59 Wenker Jakub SMS Toruń 2 Spóźniony atak ciałem

Składy

GKS Stoczniowiec Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 60:00 31 30 1 96
82 Kuźnicki Tobiasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 0 2 2 0
9 Leśniak Gilbert 0 1 1 0
55 Kasicki Jan 0 0 0 0
21 Mocarski Krystian 1 0 1 0
18 Wołoszyk Bartosz 0 0 0 10

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Iwanow Tomasz 0 1 1 0
76 Wala Jakub 0 1 1 2
29 Smal Igor 3 0 3 0
10 Krasakiewicz Mikołaj 0 1 1 8
15 Łabinowicz Szymon 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Munch Jakub 0 0 0 2
22 Boboshko Danilo 0 0 0 0
13 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 0
5 Ebertowski Maurycy 0 0 0 0
40 Fruczek Kacper 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zalewski Kamil 0 0 0 0
88 Murawski Kacper 0 0 0 0

SMS Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Świderski Filip 60:00 39 35 4 89
51 Guranowski Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Naróg Michał 0 0 0 0
14 Szypliński Jakub 0 0 0 0
9 Drąg Daniel 0 0 0 0
71 Bezwiński Mateusz 0 0 0 4
19 Jędrzejewski Kacper 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sawicki Marcel 0 0 0 2
11 Bąk Oskar 0 0 0 0
17 Wenker Jakub 0 0 0 2
74 Jeziorski Oskar 1 0 1 0
69 Szałajko Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
58 Kula Patryk 0 0 0 0
81 Lewy Jeremi 0 0 0 2
16 Dobrzeniecki Natalian 0 0 0 0
7 Sadowski Michał 0 0 0 0