Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR)

  • Trener MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR):

    Marek Rączka

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń U20 (JR)

  • Trener MKS Sokoły Toruń U20 (JR):

    Paweł Głaz

  • Wynik:

    3:1 (1:0, 2:0, 0:1)

  • Data:

    22.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:45

  • Godzina zakończenia:

    20:50

  • Lodowisko:

    Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ

  • Sędzia główny:

    Robert Długi, x

  • Sędzia liniowy:

    Kamil Bryniarski, Kamil Korwin

  • Widzów:

    70

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 16:35 EQ

Plewa Błażej Kapica Tobiasz

2:0 21:28 EQ

Malasiński Jakub Kapica Tobiasz

3:0 23:26 -1

Żurawski Jakub Kapica Tobiasz

3:1 55:53 EQ

Urbański Wiktor Mazurkiewicz Filip

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:14 Truty Mateusz MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
22:07 Rayski Patryk MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
31:09 Faltyn Kacper MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 2 Zahaczenie
38:02 Faltyn Kacper MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 2 Trzymanie
38:27 Niedlich Szymon MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Zahaczenie
40:44 - MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
49:47 Wólczyński Szymon MKS Sokoły Toruń U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:23 Truty Mateusz MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR) 2 Uderzenie kijem

Składy

MMKS Podhale Nowy Targ U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
29 Białoń Piotr 60:00 46 45 1 97
72 Polak Oskar 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Zamarlik Oskar 0 0 0 0
13 Żurawski Jakub 1 0 1 0
22 Krauzowicz Allan 0 0 0 0
7 Faltyn Kacper 0 0 0 4
19 Truty Mateusz 0 0 0 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Wikar Krystian 0 0 0 0
12 Figas Piotr 0 0 0 0
10 Plewa Błażej 1 0 1 0
87 Kapica Tobiasz 0 3 3 0
89 Malasiński Jakub 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Danel Patryk 0 0 0 0
21 Siuty Szymon 0 0 0 0
9 Rayski Patryk 0 0 0 2

MKS Sokoły Toruń U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Wencel Wiktor 56:47 22 19 3 86
51 Grabara II Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Niedlich Szymon 0 0 0 2
16 Urbański Wiktor 1 0 1 0
20 Mazurkiewicz Filip 0 1 1 0
17 Walczak Jan 0 0 0 0
73 Piskalski Konrad 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Ongirski Mikołaj 0 0 0 0
29 Wólczyński Szymon 0 0 0 2
11 Bohuszko Igor 0 0 0 0
13 Maćkowski Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Łapczyński Jan 0 0 0 0
14 Kańczewski Konrad 0 0 0 0
81 Witkowski Julian 0 0 0 0