Statystyki PZHL

5:4 d.

(1:0, 3:0, 0:4, 1:0d)

Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Paweł Mateja

  • Goście:

    UKH Białe Jastrzębie (K)

  • Trener UKH Białe Jastrzębie (K):

    Marek Kozyra

  • Wynik:

    5:4 d. (1:0, 3:0, 0:4, 1:0d)

  • Data:

    30.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:45

  • Godzina zakończenia:

    14:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka POSiR Poznań

  • Sędzia główny:

    Sebastian Machel

  • Sędzia liniowy:

    Igor Dzięciołowski, Artur Szóstakowski

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 19:24 EQ

Kobus Alicja Schramm Iga, Szymczak Roksana

2:0 20:45 EQ

Łada Monika Schramm Iga, Kobus Alicja

3:0 23:22 EQ

Schramm Iga Kobus Alicja

4:0 29:06 -1

Szymczak Roksana

4:1 42:48 EQ

Rostalska Karolina Szymik Dominika

4:2 49:46 EQ

Rostalska Karolina

4:3 55:27 EQ

Szymura Weronika

4:4 56:32 EQ

Szymik Dominika Rostalska Karolina

5:4 63:13 EQ

Schramm Iga

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:51 Szymczak Roksana PTH Kozice Poznań (K) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
28:42 Kobus Alicja PTH Kozice Poznań (K) 2 Zahaczenie
33:01 - PTH Kozice Poznań (K) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
36:13 Rduch Zuzanna UKH Białe Jastrzębie (K) 2 Wysoki kij
37:48 Szymczak Roksana PTH Kozice Poznań (K) 2 Gra ciałem - kobiety

Składy

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Grzybowska Helena 63:13 22 18 4 81
1 Tkaczenko Viktoriia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 0 0 0 0
9 Szymczak Roksana 1 1 2 4
24 Żak Areta 0 0 0 0
97 Schramm Ingrid 0 0 0 0
87 Springer Marlena 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wojtkowiak Zofia 0 0 0 0
27 Pospieszna Wiktoria 0 0 0 0
2 Schramm Iga 2 2 4 0
6 Kobus Alicja 1 2 3 2
16 Specjał Emilia 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
47 Kaszkowiak Marta 0 0 0 0
3 Miłkowska Karolina 0 0 0 0
21 Łada Monika 1 0 1 0
10 Roguszczak Paulina 0 0 0 0

UKH Białe Jastrzębie (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
96 Radomska Katarzyna 63:13 42 37 5 88
33 Parylak Michalina 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Rostalska Karolina 2 1 3 0
14 Cywoniuk Iga 0 0 0 0
25 Szymura Weronika 1 0 1 0
7 Daniel Paulina 0 0 0 0
18 Rduch Zuzanna 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Kierc Wiktoria 0 0 0 0
8 Szymik Dominika 1 1 2 0
20 Karbowniczak Julia 0 0 0 0
26 Miarka Aneta 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Nowak Agata 0 0 0 0
17 Postel Zofia 0 0 0 0
11 Cybula Edyta 0 0 0 0