Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Goście:

    TatrySki Podhale Nowy Targ

  • Trener TatrySki Podhale Nowy Targ:

    Tomek Valtonen

  • Wynik:

    2:1 (0:0, 1:1, 1:0)

  • Data:

    12.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:40

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Piotr Matlakiewicz, Wojciech Moszczyński

  • Widzów:

    1500

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 30:35 EQ

Sammalmaa Joonas Dziubiński Krystian, Jaśkiewicz Oskar

1:1 31:44 EQ

Polodna Petr Aleksyuk Volodymyr, Steber Jan

2:1 50:08 +1

Stasiewicz Jakub Vitek Josef, Rozhkov Yegor

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
19:21 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Atakowanie ciałem - natarcie
32:19 Wielkiewicz Filip TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Zahaczenie
49:46 Wielkiewicz Filip TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Trzymanie
55:22 Maly Robin MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
58:43 Steber Jan MH Automatyka Gdańsk 2 Opóźnianie gry

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Witkowski Tomasz 60:00 23 22 1 95
33 Tsaregorodtsev Evgeny 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Aleksyuk Volodymyr 0 1 1 0
69 Maly Robin 0 0 0 2
24 Steber Jan 0 1 1 2
11 Polodna Petr 1 0 1 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konstantin 0 0 0 0
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 1 1 0
43 Rozhkov Yegor 0 1 1 0
10 Stasiewicz Jakub 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
7 Nowak Arkadiusz 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 0
19 Shcherbakov Dmytro 0 0 0 0

TatrySki Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Odrobny Przemysław 58:52 31 29 2 93
25 Kapica Błażej 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wajda Patryk 0 0 0 0
47 Tolvanen Joona 0 0 0 0
9 Neupauer Bartłomiej 0 0 0 0
19 Zapała Krzysztof 0 0 0 0
10 Guzik Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jaśkiewicz Oskar 0 1 1 0
21 Moksunen Eetu 0 0 0 0
22 Siuty Łukasz 0 0 0 0
63 Koski Eetu 0 0 0 0
17 Sammalmaa Joonas 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Dutka Rafał 0 0 0 0
11 Kapica Kamil 0 0 0 0
88 Michalski Mateusz 0 0 0 0
61 Dziubiński Krystian 0 1 1 0
26 Liikanen Ali 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
97 Słowakiewicz Adrian 0 0 0 0
86 Wielkiewicz Filip 0 0 0 4
7 Różański Jarosław 0 0 0 0
12 Worwa Jakub 0 0 0 0