Statystyki PZHL

0:2

(0:0, 0:2, 0:0)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Andrey Gusov

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czuch

  • Wynik:

    0:2 (0:0, 0:2, 0:0)

  • Data:

    07.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Tychy

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Bucki, Wiktor Zień

  • Widzów:

    1000

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 33:32 EQ

Korchokha Robert Orekhin Daniil, Kamienkou Maksim

0:2 35:49 EQ

Korchokha Robert Orekhin Daniil, Trakhanov Denis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:21 Gościński Mateusz GKS Tychy 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
01:53 Kotlorz Michał GKS Tychy 2 Atakowanie ciałem - natarcie
04:53 Mentsiuk Artsiom KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
24:17 Jaworski Adrian KH Energa Toruń 2 Uderzenie kijem
26:26 Spesny Patrik KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:26 Orekhin Daniil KH Energa Toruń 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
43:01 Gościński Mateusz GKS Tychy 2 Zahaczenie
51:05 Biały Marcin KH Energa Toruń 2 Uderzenie kijem

Składy

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
18 Lewartowski Kamil 59:29 28 26 2 92
31 Murray John 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pociecha Bartłomiej 0 0 0 0
6 Ciura Bartosz 0 0 0 0
74 Sykora Tomas 0 0 0 0
5 Komorski Filip 0 0 0 0
9 Mikhnov Andrei 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Bryk Mateusz 0 0 0 0
12 Bizacki Olaf 0 0 0 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 4
13 Rzeszutko Jarosław 0 0 0 0
3 Bagiński Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Kotlorz Michał 0 0 0 2
88 Novajovsky Peter 0 0 0 0
15 Klimenko Gleb 0 0 0 0
78 Cichy Michael 0 0 0 0
8 Szczechura Alexander 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Dorofeyev Sergei 0 0 0 0
33 Kolarz Michael 0 0 0 0
91 Jeziorski Bartłomiej 0 0 0 0
24 Galant Radosław 0 0 0 0
66 Witecki Jakub 0 0 0 0

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Spesny Patrik 60:00 39 39 0 100
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Parizek Tomas 0 0 0 0
9 Walter Jan 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 0 0 0
90 Mentsiuk Artsiom 0 0 0 2
18 Demyanyuk Dmytro 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Kamienkou Maksim 0 1 1 0
73 Trakhanov Denis 0 1 1 0
10 Garshin Semen 0 0 0 0
88 Korchokha Robert 2 0 2 0
91 Orekhin Daniil 0 2 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 2
74 Biały Marcin 0 0 0 2
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
58 Husak Piotr 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0