Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Zagłębie Sosnowiec

  • Trener Zagłębie Sosnowiec:

    Marcin Kozłowski

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    4:1 (1:1, 2:0, 1:0)

  • Data:

    02.10.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    19:00

  • Godzina zakończenia:

    21:00

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Andrzej Nenko, Mateusz Niżnik

  • Widzów:

    300

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 02:48 EQ

Marzec Szymon Strużyk Mateusz

1:1 11:32 +1

Kaluza Marek Luka Vladimir, Bernacki Michał

2:1 24:02 +1

Kaluza Marek Luka Vladimir, Martinka Lukas

3:1 38:14 +1

Bernacki Michał Charousek Kamil

4:1 50:48 EQ

Kana Tomas Luka Vladimir, Bernacki Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
10:15 Danieluk Mateusz MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:53 Podsiadło Łukasz Zagłębie Sosnowiec 2 Zahaczenie
13:38 Kaluza Marek Zagłębie Sosnowiec 2 Zbyteczna ostrość w grze
13:38 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
22:41 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Atakowanie ciałem - natarcie
34:45 Tesliukevich Konstantin MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
37:05 Rozhkov Yegor MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
38:35 Podsiadło Łukasz Zagłębie Sosnowiec 2 Przeszkadzanie

Składy

Zagłębie Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Radziszewski Rafał 60:00 42 41 1 97
34 Czernik Michał 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Działo Michał 0 0 0 0
8 Charousek Kamil 0 1 1 0
10 Bernacki Michał 1 2 3 0
9 Słaboń Damian 0 0 0 0
18 Kozłowski Tomasz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Martinka Lukas 0 1 1 0
16 Kaluza Marek 2 0 2 2
94 Luka Vladimir 0 3 3 0
79 Kana Tomas 1 0 1 0
19 Sikora Kamil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Horzelski Marcin 0 0 0 0
20 Podsiadło Łukasz 0 0 0 4
23 Jaskólski Adam 0 0 0 0
89 Rutkowski Łukasz 0 0 0 0
21 Jarosz Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Gniewek Aleksander 0 0 0 0
91 Domogała Michał 0 0 0 0
15 Piotrowski Mariusz 0 0 0 0
29 Pędraś Kamil 0 0 0 0
11 Jaros Tadeas 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Tsaregorodtsev Evgeny 40:00 22 19 3 86
31 Witkowski Tomasz 20:00 13 12 1 92

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Aleksyuk Volodymyr 0 0 0 0
69 Maly Robin 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 0 0 0
11 Polodna Petr 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konstantin 0 0 0 2
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 2
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 1 1 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 2
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 2
12 Smal Igor 0 0 0 0
16 Shcherbakov Dmytro 0 0 0 0