Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czuch

  • Wynik:

    5:2 (3:0, 1:1, 1:1)

  • Data:

    30.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Zbigniew Wolas

  • Sędzia liniowy:

    Artur Hyliński, Rafał Noworyta

  • Widzów:

    2000

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:00 EQ

Steber Jan Danieluk Mateusz, Maly Robin

2:0 12:39 EQ

Marzec Szymon Pesta Filip, Strużyk Mateusz

3:0 14:44 EQ

Strużyk Mateusz Marzec Szymon

3:1 23:07 +1

Minge Daniel Dołęga Jarosław, Parizek Tomas

4:1 25:16 EQ

Pesta Filip Strużyk Mateusz, Marzec Szymon

5:1 42:06 +1

Pesta Filip Pastryk Tomasz, Kantor Krzysztof

5:2 45:10 EQ

Demyanyuk Dmytro

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:58 Stasiewicz Jakub MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
08:28 Steber Jan MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
10:14 Pastryk Tomasz MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
22:49 Smal Igor MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
36:54 Trakhanov Denis KH Energa Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
40:26 Mentsiuk Artsiom KH Energa Toruń 2 Wysoki kij
52:58 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Atakowanie z tyłu
52:58 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 10 Atakowanie z tyłu

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Tsaregorodtsev Evgeny 60:00 43 41 2 95
31 Witkowski Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Aleksyuk Volodymyr 0 0 0 0
69 Maly Robin 0 1 1 0
24 Steber Jan 1 0 1 2
11 Polodna Petr 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konstantin 0 0 0 0
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 0 0 0
43 Rozhnov Yegor 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 1 1 0
68 Pastryk Tomasz 0 1 1 2
40 Strużyk Mateusz 1 2 3 0
93 Pesta Filip 2 1 3 0
71 Marzec Szymon 1 2 3 12

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 2
16 Shcherbakov Dmytro 0 0 0 0

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Spesny Patrik 60:00 56 51 5 91
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Parizek Tomas 0 1 1 0
9 Walter Jan 0 0 0 0
15 Minge Daniel 1 0 1 0
90 Mentsiuk Artsiom 0 0 0 2
29 Dołęga Jarosław 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Kamienkou Maksim 0 0 0 0
73 Trakhanov Denis 0 0 0 2
10 Garshin Semen 0 0 0 0
88 Korchokha Robert 0 0 0 0
91 Orekhin Daniil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
18 Demyanyuk Dmytro 1 0 1 0
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
58 Husak Piotr 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
74 Biały Marcin 0 0 0 0