Statystyki PZHL

1:5

(0:1, 0:1, 1:3)

Informacje
  • Gospodarze:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Goście:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Andrey Gusov

  • Wynik:

    1:5 (0:1, 0:1, 1:3)

  • Data:

    30.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    Przemysław Gabryszak

  • Sędzia liniowy:

    Patryk Puławski, Daniel Lipiński

  • Widzów:

    280

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 11:27 EQ

Rzeszutko Jarosław Gościński Mateusz, Bagiński Adam

0:2 22:04 EQ

Cichy Michael Novajovsky Peter, Szczechura Alexander

0:3 43:44 EQ

Dorofeyev Sergei Klimenko Gleb

1:3 52:56 EQ

Trandin Alexei Przygodzki Martin

1:4 53:35 EQ

Kolarz Michael Galant Radosław, Bizacki Olaf

1:5 54:08 EQ

Pociecha Bartłomiej Klimenko Gleb, Dorofeyev Sergei

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:05 Witecki Jakub GKS Tychy 2 Atak kijem trzymanym oburącz
24:01 Dorofeyev Sergei GKS Tychy 2 Trzymanie
39:38 - PGE Orlik Opole 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Tolonen Toumas 60:00 50 45 5 90
25 Nobis Jarosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Wojdyła Mateusz 0 0 0 0
24 Kostek Arkadiusz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 1 1 0
16 Szydło Sebastian 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Bychawski Bartłomiej 0 0 0 0
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
19 Valkou Maksim 0 0 0 0
66 Elakov Vladislav 0 0 0 0
72 Golovin Aleksandr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Stepanov Stefan 0 0 0 0
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0
80 Svitac Alexis 0 0 0 0
22 Rzekanowski Oskar 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Obrał Marcin 0 0 0 0
78 Skrodziuk Szymon 0 0 0 0

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 60:00 26 25 1 96
30 Zawalski Jakub 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pociecha Bartłomiej 1 0 1 0
21 Dorofeyev Sergei 1 1 2 2
15 Klimenko Gleb 0 2 2 0
5 Komorski Filip 0 0 0 0
9 Mikhnov Andrei 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Bryk Mateusz 0 0 0 0
17 Górny Kamil 0 0 0 0
11 Gościński Mateusz 0 1 1 0
13 Rzeszutko Jarosław 1 0 1 0
3 Bagiński Adam 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Kotlorz Michał 0 0 0 0
88 Novajovsky Peter 0 1 1 0
74 Sykora Tomas 0 0 0 0
78 Cichy Michael 1 0 1 0
8 Szczechura Alexander 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Bizacki Olaf 0 1 1 0
33 Kolarz Michael 1 0 1 0
91 Jeziorski Bartłomiej 0 0 0 0
24 Galant Radosław 0 1 1 0
66 Witecki Jakub 0 0 0 2