Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czuch

  • Goście:

    Węglokoks Kraj Polonia Bytom

  • Trener Węglokoks Kraj Polonia Bytom:

    Andrey Parfenov

  • Wynik:

    4:0 (1:0, 1:0, 2:0)

  • Data:

    28.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:35

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Niżnik, Andrzej Nenko

  • Widzów:

    1600

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:58 +1

Mentsiuk Artsiom Minge Daniel, Walter Jan

2:0 24:27 EQ

Mentsiuk Artsiom Parizek Tomas, Walter Jan

3:0 40:55 +1

Orekhin Daniil

4:0 48:07 EQ

Korchokha Robert Garshin Semen, Trakhanov Denis

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:44 Cunik Matej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Zahaczenie
05:53 Krzemień Łukasz Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Atak kijem trzymanym oburącz
30:23 Garshin Semen KH Energa Toruń 2 Przeszkadzanie
30:53 Kukushkin Sergei Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Zahaczenie
39:52 Cunik Matej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Przeszkadzanie
41:42 Jaworski Jakub Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Atakowanie ciałem - natarcie
42:27 Stavisskii Grigorii Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Przeszkadzanie
57:01 Husak Piotr KH Energa Toruń 2 Trzymanie

Składy

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Spesny Patrik 00:00 25 25 0 100
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Parizek Tomas 0 1 1 0
9 Walter Jan 0 2 2 0
15 Minge Daniel 0 1 1 0
90 Mentsiuk Artsiom 2 0 2 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Kamienkou Maksim 0 0 0 0
73 Trakhanov Denis 0 1 1 0
10 Garshin Semen 0 1 1 2
88 Korchokha Robert 1 0 1 0
91 Orekhin Daniil 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
18 Demyanyuk Dmytro 0 0 0 0
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
58 Husak Piotr 0 0 0 2
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
74 Biały Marcin 0 0 0 0

Węglokoks Kraj Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Studziński Mateusz 00:00 39 35 4 89
35 Kraus Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 4
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
61 Salamon Błażej 0 0 0 0
27 Frączek Marcin 0 0 0 0
10 Stoklasa Filip 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Turon David 0 0 0 0
8 Bodora Aleksander 0 0 0 0
95 Mularczyk Szymon 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 2
91 Jaworski Jakub 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Galkins Aleksandrs 0 0 0 0
7 Stavisskii Grigorii 0 0 0 2
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 0
70 Kukushkin Sergei 0 0 0 2
77 Gawrus Władysław 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
94 Sroka Iwo 0 0 0 0
19 Dybaś Łukasz 0 0 0 0
67 Filip Kamil 0 0 0 0
59 Wąsiński Karol 0 0 0 0