Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Węglokoks Kraj Polonia Bytom

  • Trener Węglokoks Kraj Polonia Bytom:

    Andrey Parfenov

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    2:3 (1:1, 0:2, 1:0)

  • Data:

    25.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa

  • Sędzia liniowy:

    Andrzej Nenko, Mateusz Niżnik

  • Widzów:

    299

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 16:36 EQ

Steber Jan Polodna Petr, Danieluk Mateusz

1:1 17:19 EQ

Krzemień Łukasz Samusenko Mikhail, Jaworski Jakub

1:2 36:57 EQ

Steber Jan Danieluk Mateusz, Polodna Petr

1:3 39:10 EQ

Aleksyuk Volodymyr Polodna Petr, Danieluk Mateusz

2:3 50:47 EQ

Stoklasa Filip Turon David

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
20:41 Stoklasa Filip Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Uderzenie kijem
34:00 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:25 Filip Kamil Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Opóźnianie gry

Składy

Węglokoks Kraj Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Studziński Mateusz 58:47 49 46 3 93
35 Kraus Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 0
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
61 Salamon Błażej 0 0 0 0
70 Kukushkin Sergei 0 0 0 0
10 Stoklasa Filip 1 0 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Turon David 0 1 1 0
97 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
95 Mularczyk Szymon 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 1 0 1 0
91 Jaworski Jakub 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Galkins Aleksandrs 0 0 0 0
7 Stavisskii Grigorii 0 0 0 0
19 Dybaś Łukasz 0 0 0 0
27 Frączek Marcin 0 0 0 0
59 Wąsiński Karol 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bodora Aleksander 0 0 0 0
77 Gawrus Władysław 0 0 0 0
88 Samusenko Mikhail 0 1 1 0
67 Filip Kamil 0 0 0 2
94 Sroka Iwo 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Tsaregorodtsev Evgeny 60:00 38 36 2 94
31 Witkowski Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Aleksyuk Volodymyr 1 0 1 0
69 Maly Robin 0 0 0 0
24 Steber Jan 2 0 2 0
11 Polodna Petr 0 3 3 0
29 Danieluk Mateusz 0 3 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konstantin 0 0 0 0
48 Dolny Kamil 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 0 0 0
43 Rozhkov Yegor 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 2
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 0
16 Shcherbakov Dmytro 0 0 0 0