Statystyki PZHL

3:2 d.

(2:0, 0:1, 0:1, 1:0d)

Informacje
  • Gospodarze:

    GKS Tychy

  • Trener GKS Tychy:

    Andrey Gusov

  • Goście:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Wynik:

    3:2 d. (2:0, 0:1, 0:1, 1:0d)

  • Data:

    23.09.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:10

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Tychy

  • Sędzia główny:

    Michał Baca, X

  • Sędzia liniowy:

    Daniel Lipiński, Patry Kasprzyk

  • Widzów:

    1400

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:19 EQ

Mikhnov Andrei Cichy Michael, Klimenko Gleb

2:0 11:34 EQ

Jeziorski Bartłomiej Sykora Tomas , Komorski Filip

2:1 24:51 EQ

Bepierszcz Mateusz Vachovec Michal, Csamango Stephan

2:2 45:02 EQ

Vachovec Michal Bepierszcz Mateusz, Rompkowski Mateusz

3:2 61:04 EQ

Sykora Tomas Cichy Michael, Pociecha Bartłomiej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
13:44 Domogała Adam Comarch Cracovia 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:28 Dąbkowski Bartosz Comarch Cracovia 2 Przeszkadzanie
30:42 Bizacki Olaf GKS Tychy 2 Zahaczenie
38:27 Kogut Patryk GKS Tychy 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
56:13 - Comarch Cracovia 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie

Składy

GKS Tychy

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Murray John 61:04 37 35 2 94
18 Lewartowski Kamil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Bryk Mateusz 0 0 0 0
17 Górny Kamil 0 0 0 0
15 Klimenko Gleb 0 1 1 0
78 Cichy Michael 0 2 2 0
9 Mikhnov Andrei 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
67 Pociecha Bartłomiej 0 1 1 0
21 Dorofeyev Sergei 0 0 0 0
11 Gościński Mateusz 0 0 0 0
13 Rzeszutko Jarosław 0 0 0 0
3 Bagiński Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Kotlorz Michał 0 0 0 0
33 Kolarz Michael 0 0 0 0
74 Sykora Tomas 1 1 2 0
5 Komorski Filip 0 1 1 0
91 Jeziorski Bartłomiej 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Bizacki Olaf 0 0 0 2
68 Kogut Patryk 0 0 0 2
24 Galant Radosław 0 0 0 0
66 Witecki Jakub 0 0 0 0

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Luba Michael 61:04 33 30 3 90
53 Kowalówka Robert 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Kruczek Maciej 0 0 0 0
34 Musioł Dawid 0 0 0 0
84 Drzewiecki Filip 0 0 0 0
81 Svec Emil 0 0 0 0
95 Kapica Damian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 1 1 0
55 Noworyta Patryk 0 0 0 0
24 Bepierszcz Mateusz 1 1 2 0
69 Vachovec Michal 1 1 2 0
94 Csamango Stephan 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Dąbkowski Bartosz 0 0 0 2
28 Gajor Adrian 0 0 0 0
8 Kamiński Łukasz 0 0 0 0
20 Domogała Adam 0 0 0 2
71 Brynkus Sebastian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Szurowski Damian 0 0 0 0
5 Kameneu Yevgeni 0 0 0 0
15 Zygmunt Paweł 0 0 0 0
12 Dziurdzia Antoni 0 0 0 0
23 Sztwiertnia Eryk 0 0 0 0