Statystyki PZHL

4:3

(2:1, 0:0, 2:2)

Informacje
  • Gospodarze:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czuch

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Jiri Sejba

  • Wynik:

    4:3 (2:1, 0:0, 2:2)

  • Data:

    23.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko Tor-Tor im. Józefa Stogowskiego MOSiR Toruń

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Dariusz Pobożniak, Piotr Matlakiewicz

  • Widzów:

    1800

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:14 EQ

Themar Andrej Maciejewski Dawid

1:1 02:27 EQ

Orekhin Daniil Garshin Semen

2:1 11:36 EQ

Naparło Piotr Wiśniewski Marcin

3:1 48:16 EQ

Parizek Tomas Korchokha Robert, Orekhin Daniil

3:2 49:16 EQ

Kowalówka Sebastian Tabacek Peter, Maciejewski Dawid

4:2 49:41 EQ

Mentsiuk Artsiom Parizek Tomas, Minge Daniel

4:3 55:02 +1

Jachym Miroslav Gruszka Dariusz, Danecek Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:14 Saur Jakub KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:21 Lidtke Miłosz KH Energa Toruń 2 Atak kolanem
09:13 Jachym Miroslav KS Unia Oświęcim 2 Atak kolanem
19:22 Kamienkou Maksim KH Energa Toruń 2 Zahaczenie
22:56 - KS Unia Oświęcim 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
42:36 Paszek Kamil KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
53:48 Skólmowski Bartosz KH Energa Toruń 2 Opóźnianie gry
57:46 Haas Radim KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
59:16 Minge Daniel KH Energa Toruń 2 Zahaczenie

Składy

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
46 Spesny Patrik 60:00 36 33 3 91
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Parizek Tomas 1 1 2 0
9 Walter Jan 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 1 1 2
90 Mentsiuk Artsiom 1 0 1 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Kamienkou Maksim 0 0 0 2
73 Trakhanov Denis 0 0 0 0
10 Garshin Semen 0 1 1 0
88 Korchokha Robert 0 1 1 0
91 Orekhin Daniil 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 2
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
74 Biały Marcin 0 0 0 0
13 Wiśniewski Marcin 0 1 1 0
77 Naparło Piotr 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 2
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
58 Husak Piotr 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 59:39 28 24 4 85
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
85 Jachym Miroslav 1 0 1 2
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 1 0 1 0
7 Danecek Jan 0 1 1 0
16 Haas Radim 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Maciejewski Dawid 0 2 2 0
17 Gabryś Jerzy 0 0 0 0
88 Themar Andrej 1 0 1 0
79 Gruszka Dariusz 0 1 1 0
55 Tabacek Peter 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
33 Saur Jakub 0 0 0 2
21 Wojtarowicz Wojciech 0 0 0 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 2
20 Malicki Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0