Statystyki PZHL

5:6 k.

(0:1, 2:3, 3:1, 0:0, 0:2k)

Informacje
  • Gospodarze:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Goście:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Wynik:

    5:6 k. (0:1, 2:3, 3:1, 0:0, 0:2k)

  • Data:

    23.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:40

  • Lodowisko:

    HWS Olivia-Gdańsk

  • Sędzia główny:

    Włodzimierz Marczuk

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cudek, Szymon Urbańczyk

  • Widzów:

    1100

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 10:34 +1

Elakov Vladislav Bychawski Bartłomiej, Golovin Aleksandr

1:1 25:39 EQ

Stasiewicz Jakub Rozhnov Yegor, Vitek Josef

1:2 26:03 EQ

Golovin Aleksandr Elakov Vladislav, Valkou Maksim

1:3 28:58 +1

Elakov Vladislav Golovin Aleksandr, Stepanov Stefan

1:4 30:54 EQ

Elakov Vladislav Golovin Aleksandr, Valkou Maksim

2:4 35:52 EQ

Vitek Josef Dolny Kamil, Stasiewicz Jakub

3:4 43:11 EQ

Polodna Petr Maly Robin, Rompkowski Maciej

4:4 44:00 EQ

Tesliukevich Konstantin Vitek Josef, Rozhnov Yegor

4:5 50:57 EQ

Szydło Sebastian Svitac Alexis

5:5 55:01 EQ

Tesliukevich Konstantin Vitek Josef, Stasiewicz Jakub

- 61:44 PS

Polodna Petr

5:6 65:00 PS

Elakov Vladislav

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:54 Szydło Sebastian PGE Orlik Opole 2 Atak łokciem
10:02 Shcherbakov Dmytro MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
10:57 Kostek Arkadiusz PGE Orlik Opole 2 Uderzenie kijem
18:00 Wojdyła Mateusz PGE Orlik Opole 2 Trzymanie
27:06 Skrodziuk Szymon PGE Orlik Opole 2 Zbyteczna ostrość w grze
27:06 Nowak Arkadiusz MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
28:00 Witkowski Tomasz MH Automatyka Gdańsk 2 Opóźnianie gry
31:07 Rompkowski Maciej MH Automatyka Gdańsk 4 Zbyteczna ostrość w grze
31:07 Sznotala Łukasz PGE Orlik Opole 4 Zbyteczna ostrość w grze
45:52 Vitek Josef MH Automatyka Gdańsk 4 Zbyteczna ostrość w grze
45:52 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole 4 Zbyteczna ostrość w grze
51:36 Polodna Petr MH Automatyka Gdańsk 2 Atak kijem trzymanym oburącz
57:17 Dolny Kamil MH Automatyka Gdańsk 2 Opóźnianie gry
61:44 Valkou Maksim PGE Orlik Opole PS Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Tsaregorodtsev Evgeny 26:03 7 5 2 71
31 Witkowski Tomasz 38:57 17 13 4 76

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Aleksyuk Volodymyr 0 0 0 0
69 Maly Robin 0 1 1 0
24 Steber Jan 0 0 0 0
11 Polodna Petr 1 0 1 2
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konstantin 2 0 2 0
48 Dolny Kamil 0 1 1 2
73 Vitek Josef 1 3 4 4
43 Rozhnov Yegor 0 2 2 0
10 Stasiewicz Jakub 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
7 Nowak Arkadiusz 0 0 0 2
13 Rompkowski Maciej 0 1 1 4
15 Wróbel Marek 0 0 0 0
16 Shcherbakov Dmytro 0 0 0 2

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Tolonen Toumas 65:00 49 44 5 89
33 Nobis Jarosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Wojdyła Mateusz 0 0 0 2
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0
16 Szydło Sebastian 1 0 1 2
76 Svitac Alexis 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 4
24 Kostek Arkadiusz 0 0 0 2
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
78 Skrodziuk Szymon 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Stepanov Stefan 0 1 1 0
91 Bychawski Bartłomiej 0 1 1 4
19 Valkou Maksim 0 2 2 0
66 Elakov Vladislav 3 1 4 0
72 Golovin Aleksandr 1 3 4 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Obrał Marcin 0 0 0 0
22 Rzekanowski Oskar 0 0 0 0