Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Węglokoks Kraj Polonia Bytom

  • Trener Węglokoks Kraj Polonia Bytom:

    Andrey Parfenov

  • Goście:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Wynik:

    6:3 (2:1, 1:2, 3:0)

  • Data:

    21.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Patryk Pyrskała

  • Sędzia liniowy:

    Artur Hyliński, Grzegorz Cudek

  • Widzów:

    250

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 10:02 +1

Kukushkin Sergei Turon David, Stoklasa Filip

1:1 11:21 +1

Przygodzki Martin Kostek Arkadiusz, Trandin Alexei

2:1 15:33 EQ

Kukushkin Sergei Turon David

3:1 22:12 EQ

Turon David Jaworski Jakub

3:2 24:55 EQ

Golovin Aleksandr Elakov Vladislav

3:3 39:42 EQ

Stepanov Stefan Przygodzki Martin

4:3 42:05 EQ

Jaworski Jakub Krzemień Łukasz

5:3 47:42 +1

Stoklasa Filip Kukushkin Sergei, Salamon Błażej

6:3 54:17 EQ

Jaworski Jakub Samusenko Mikhail

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:33 Filip Kamil Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:49 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:41 Krzemień Łukasz Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Opóźnianie gry
12:58 Kukushkin Sergei Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Opóźnianie gry
16:12 Frączek Marcin Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Zahaczenie
16:56 Elakov Vladislav PGE Orlik Opole 2 Podcięcie
37:34 Kostek Arkadiusz PGE Orlik Opole 2 Zahaczenie
46:03 Svitac Alexis PGE Orlik Opole 2 Zahaczenie

Składy

Węglokoks Kraj Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Studziński Mateusz 60:00 38 35 3 92
35 Kraus Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 0
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 0
61 Salamon Błażej 0 1 1 0
70 Kukushkin Sergei 2 1 3 2
10 Stoklasa Filip 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Turon David 1 2 3 0
97 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
95 Mularczyk Szymon 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 1 1 2
91 Jaworski Jakub 2 1 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Galkins Aleksandrs 0 0 0 0
7 Stavisskii Grigorii 0 0 0 0
19 Dybaś Łukasz 0 0 0 0
27 Frączek Marcin 0 0 0 2
59 Wąsiński Karol 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bodora Aleksander 0 0 0 0
26 Gajdzik Robert 0 0 0 0
88 Samusenko Mikhail 0 1 1 0
67 Filip Kamil 0 0 0 2
94 Sroka Iwo 0 0 0 0

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Tolonen Toumas 60:00 30 24 6 80
33 Nobis Jarosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Wojdyła Mateusz 0 0 0 0
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0
16 Szydło Sebastian 0 0 0 0
76 Svitac Alexis 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 0
24 Kostek Arkadiusz 0 1 1 2
11 Przygodzki Martin 1 1 2 0
87 Trandin Alexei 0 1 1 0
78 Skrodziuk Szymon 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Stepanov Stefan 1 0 1 0
91 Bychawski Bartłomiej 0 0 0 2
19 Valkou Maksim 0 0 0 0
66 Elakov Vladislav 0 1 1 2
72 Golovin Aleksandr 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Obrał Marcin 0 0 0 0
22 Rzekanowski Oskar 0 0 0 0