Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Jiri Sejba

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    3:6 (1:1, 1:1, 1:4)

  • Data:

    21.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:15

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Paweł Meszyński, ....

  • Sędzia liniowy:

    Wiktor Zień, Patryk Puławski

  • Widzów:

    800

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 09:40 +1

Gruszka Dariusz Themar Andrej

1:1 19:37 EQ

Polodna Petr Steber Jan

2:1 27:35 EQ

Tabacek Peter Themar Andrej

2:2 37:30 EQ

Danieluk Mateusz Pastryk Tomasz

2:3 40:53 EQ

Vitek Josef

2:4 41:26 EQ

Pesta Filip Strużyk Mateusz

2:5 53:44 EQ

Rozhkov Yegor Vitek Josef, Maly Robin

3:5 54:53 EQ

Danecek Jan

3:6 57:51 EQ

Dolny Kamil Vitek Josef, Stasiewicz Jakub

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:43 Maciejewski Dawid KS Unia Oświęcim 2 Rzucenie na bandę
02:43 Maciejewski Dawid KS Unia Oświęcim 10 Kara za niesportowe zachowanie
08:57 Lehmann Oskar MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:20 Stasiewicz Jakub MH Automatyka Gdańsk 2 Uderzenie kijem
10:20 Jachym Miroslav KS Unia Oświęcim 5 Rzucenie na bandę
10:20 Jachym Miroslav KS Unia Oświęcim 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
10:42 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
21:42 Pesta Filip MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
38:34 Adamus Mateusz KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
38:34 Stasiewicz Jakub MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
47:01 Pastryk Tomasz MH Automatyka Gdańsk 2 Trzymanie
48:19 Saur Jakub KS Unia Oświęcim 2 Przeszkadzanie
50:13 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:00 38 32 6 84
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
85 Jachym Miroslav 0 0 0 25
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 0
7 Danecek Jan 1 0 1 0
16 Haas Radim 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Maciejewski Dawid 0 0 0 12
17 Gabryś Jerzy 0 0 0 0
88 Themar Andrej 0 2 2 0
79 Gruszka Dariusz 1 0 1 0
55 Tabacek Peter 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
33 Saur Jakub 0 0 0 2
38 Adamus Mateusz 0 0 0 2
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 0 0 0
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
98 Dudkiewicz Krzysztof 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Tsaregorodtsev Evgeny 60:00 33 30 3 90
31 Witkowski Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Aleksyuk Volodymyr 0 0 0 0
69 Maly Robin 0 1 1 0
24 Steber Jan 0 1 1 0
11 Polodna Petr 1 0 1 0
29 Danieluk Mateusz 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konstantin 0 0 0 0
48 Dolny Kamil 1 0 1 0
73 Vitek Josef 1 2 3 0
43 Rozhkov Yegor 1 0 1 0
10 Stasiewicz Jakub 0 1 1 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 2
68 Pastryk Tomasz 0 1 1 2
40 Strużyk Mateusz 0 1 1 0
93 Pesta Filip 1 0 1 2
71 Marzec Szymon 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 2
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
15 Wróbel Marek 0 0 0 0
12 Smal Igor 0 0 0 0