Statystyki PZHL

3:2 d.

(0:1, 1:1, 1:0, 1:0d)

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Jiri Sejba

  • Goście:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Wynik:

    3:2 d. (0:1, 1:1, 1:0, 1:0d)

  • Data:

    14.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:05

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Paweł Breske

  • Sędzia liniowy:

    Piotr Matlakiewicz, Patryk Puławski

  • Widzów:

    1000

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 12:35 EQ

Przygodzki Martin Trandin Alexei, Skrodziuk Szymon

1:1 32:40 EQ

Adamus Mateusz Paszek Kamil, Malicki Patryk

1:2 33:26 EQ

Valkou Maksim Elakov Vladislav

2:2 58:03 EQ

Saur Jakub Haas Radim, Kowalówka Sebastian

3:2 60:49 EQ

Danecek Jan Bezuska Peter, Kowalówka Sebastian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:08 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole 2 Przeszkadzanie
22:55 Gorzycki Wojciech PGE Orlik Opole 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:28 Bychawski Bartłomiej PGE Orlik Opole 2 Atak kijem trzymanym oburącz
26:47 - KS Unia Oświęcim 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
30:20 - PGE Orlik Opole 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
33:59 Sznotala Łukasz PGE Orlik Opole 2 Przeszkadzanie
44:50 Themar Andrej KS Unia Oświęcim 2 Atakowanie ciałem - natarcie
54:52 Tabacek Peter KS Unia Oświęcim 2 Atak łokciem

Składy

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 60:44 19 17 2 89
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 1 0 1 0
4 Bezuska Peter 0 1 1 0
12 Kowalówka Sebastian 0 2 2 0
7 Danecek Jan 1 0 1 0
21 Wojtarowicz Wojciech 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
85 Jachym Miroslav 0 0 0 0
17 Gabryś Jerzy 0 0 0 0
88 Themar Andrej 0 0 0 2
16 Haas Radim 0 1 1 0
55 Tabacek Peter 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
23 Gębczyk Mateusz 0 0 0 0
38 Adamus Mateusz 1 0 1 0
9 Paszek Kamil 0 1 1 0
20 Malicki Patryk 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
2 Tolonen Toumas 60:49 39 36 3 92
33 Nobis Jarosław 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Obrał Marcin 0 0 0 0
44 Gawlik Maciej 0 0 0 0
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 2
16 Szydło Sebastian 0 0 0 0
76 Svitac Alexis 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 2
24 Kostek Arkadiusz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 1 0 1 0
87 Trandin Alexei 0 1 1 0
78 Skrodziuk Szymon 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Stepanov Stefan 0 0 0 0
91 Bychawski Bartłomiej 0 0 0 4
19 Valkou Maksim 1 0 1 0
66 Elakov Vladislav 0 1 1 0
72 Golovin Aleksandr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Rzekanowski Oskar 0 0 0 0