Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Comarch Cracovia

  • Trener Comarch Cracovia:

    Rudolf Rohacek

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Marek Ziętara

  • Wynik:

    2:1 (1:1, 1:0, 0:0)

  • Data:

    14.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:30

  • Godzina zakończenia:

    20:36

  • Lodowisko:

    Lodowisko im. Adama "Rocha" Kowalskiego

  • Sędzia główny:

    Paweł Meszyński

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Sudek, Wiktor Zień

  • Widzów:

    400

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 09:16 +1

Csamango Stephan Vachovec Michal, Bepierszcz Mateusz

1:1 18:28 EQ

Stasiewicz Jakub Vitek Josef

2:1 30:01 +1

Noworyta Patryk Vachovec Michal

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:35 Dolny Kamil MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
10:34 Dziurdzia Antoni Comarch Cracovia 2 Przeszkadzanie
13:07 Vachovec Michal Comarch Cracovia 2 Przeszkadzanie
21:24 Rozhnov Yegor MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:26 Rozhnov Yegor MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
28:58 Aleksyuk Volodymyr MH Automatyka Gdańsk 2 Opóźnianie gry
35:51 Rompkowski Mateusz Comarch Cracovia 2 Rzucenie na bandę
35:51 Rompkowski Mateusz Comarch Cracovia 10 Kara za niesportowe zachowanie
49:21 Szurowski Damian Comarch Cracovia 2 Opóźnianie gry
55:47 Kamiński Łukasz Comarch Cracovia 2 Uderzenie kijem
57:10 Steber Jan MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij

Składy

Comarch Cracovia

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Luba Michael 00:00 0 0 0 0
53 Kowalówka Robert 60:00 26 25 1 96

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Kruczek Maciej 0 0 0 0
34 Musioł Dawid 0 0 0 0
84 Drzewiecki Filip 0 0 0 0
81 Svec Emil 0 0 0 0
95 Kapica Damian 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Rompkowski Mateusz 0 0 0 12
55 Noworyta Patryk 1 0 1 0
24 Bepierszcz Mateusz 0 1 1 0
69 Vachovec Michal 0 2 2 2
94 Csamango Stephan 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Dąbkowski Bartosz 0 0 0 0
28 Gajor Adrian 0 0 0 0
8 Kamiński Łukasz 0 0 0 2
20 Domogała Adam 0 0 0 0
71 Brynkus Sebastian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Szurowski Damian 0 0 0 2
19 Sordon Mateusz 0 0 0 0
15 Zygmunt Paweł 0 0 0 0
12 Dziurdzia Antoni 0 0 0 2
23 Sztwiertnia Eryk 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
33 Tsaregorodtsev Evgeny 59:54 32 30 2 93
30 Zgrzebnicki Konrad 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Aleksyuk Volodymyr 0 0 0 2
69 Maly Robin 0 0 0 0
24 Steber Jan 0 0 0 2
11 Polodna Petr 0 0 0 0
29 Danieluk Mateusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Tesliukevich Konstantin 0 0 0 0
48 Dolny Kamil 0 0 0 2
73 Vitek Josef 0 1 1 0
43 Rozhnov Yegor 0 0 0 4
10 Stasiewicz Jakub 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 0
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 0
71 Marzec Szymon 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Lehmann Oskar 0 0 0 0
7 Nowak Arkadiusz 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0
15 Wróbel Marek 0 0 0 0
19 Shcherbakov Dmytro 0 0 0 0