Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TatrySki Podhale Nowy Targ

  • Trener TatrySki Podhale Nowy Targ:

    Tomek Valtonen

  • Goście:

    KH Energa Toruń

  • Trener KH Energa Toruń:

    Jurij Czuch

  • Wynik:

    1:0 (1:0, 0:0, 0:0)

  • Data:

    14.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    19:00

  • Lodowisko:

    Miejska Hala Lodowa MCSiR Nowy Targ

  • Sędzia główny:

    Michał Baca

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Bucki, Mateusz Niżnik

  • Widzów:

    800

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 10:11 EQ

Jaśkiewicz Oskar Liikanen Ali, Dziubiński Krystian

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:27 Dutka Rafał TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Przeszkadzanie
06:56 Trakhanov Denis KH Energa Toruń 2 Atak kijem trzymanym oburącz
13:31 Wajda Patryk TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Trzymanie
14:37 Neupauer Bartłomiej TatrySki Podhale Nowy Targ 2 Przeszkadzanie
20:00 Kamienkou Maksim KH Energa Toruń 2 Zahaczenie

Składy

TatrySki Podhale Nowy Targ

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
90 Odrobny Przemysław 20:00 12 12 0 100
25 Kapica Błażej 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Dutka Rafał 0 0 0 2
77 Mrugała Robert 0 0 0 0
10 Guzik Kacper 0 0 0 0
19 Zapała Krzysztof 0 0 0 0
63 Koski Eetu 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Jaśkiewicz Oskar 1 0 1 0
21 Moksunen Eetu 0 0 0 0
88 Michalski Mateusz 0 0 0 0
9 Neupauer Bartłomiej 0 0 0 2
86 Wielkiewicz Filip 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Wajda Patryk 0 0 0 2
47 Tolvanen Joona 0 0 0 0
7 Różański Jarosław 0 0 0 0
61 Dziubiński Krystian 0 1 1 0
26 Liikanen Ali 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Wsół Patryk 0 0 0 0
11 Kapica Kamil 0 0 0 0
22 Siuty Łukasz 0 0 0 0
12 Worwa Jakub 0 0 0 0

KH Energa Toruń

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
45 Spesny Patrik 20:00 12 11 1 91
39 Bojanowski Krzysztof 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Parizek Tomas 0 0 0 0
33 Walter Jan 0 0 0 0
15 Minge Daniel 0 0 0 0
20 Mentsiuk Artsiom 0 0 0 0
29 Dołęga Jarosław 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Kamienkou Maksim 0 0 0 2
17 Trakhanov Denis 0 0 0 2
10 Garshin Semen 0 0 0 0
88 Korchokha Robert 0 0 0 0
91 Orekhin Daniil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Skólmowski Bartosz 0 0 0 0
11 Jaworski Adrian 0 0 0 0
61 Biały Marcin 0 0 0 0
13 Wiśniewski Marcin 0 0 0 0
77 Naparło Piotr 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Lidtke Miłosz 0 0 0 0
26 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
8 Husak Piotr 0 0 0 0
21 Olszewski Dominik 0 0 0 0
25 Mazurkiewicz Filip 0 0 0 0