Statystyki PZHL

5:4 d.

(0:2, 3:2, 1:0, 1:0d)

Informacje
  • Gospodarze:

    Węglokoks Kraj Polonia Bytom

  • Trener Węglokoks Kraj Polonia Bytom:

    Andrey Parfenov

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    Jiri Sejba

  • Wynik:

    5:4 d. (0:2, 3:2, 1:0, 1:0d)

  • Data:

    16.09.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:15

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Robert Długi

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Niżnik, Andrzej Nenko

  • Widzów:

    299

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 16:25 EQ

Gębczyk Mateusz Paszek Kamil

0:2 16:44 EQ

Piotrowicz Damian Tabacek Peter, Wanat Dariusz

1:2 24:21 EQ

Salamon Błażej Turon David, Krzemień Łukasz

1:3 36:19 EQ

Wanat Dariusz Gębczyk Mateusz, Piotrowicz Damian

2:3 38:02 EQ

Stoklasa Filip

3:3 39:32 EQ

Salamon Błażej Kukushkin Sergei

3:4 39:47 EQ

Gabryś Jerzy Tabacek Peter, Themar Andrej

4:4 57:16 EQ

Salamon Błażej Turon David, Galkins Aleksandrs

5:4 64:50 EQ

Turon David Stoklasa Filip, Salamon Błażej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
06:17 Turon David Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Atakowanie ciałem - natarcie
10:57 Kowalówka Sebastian KS Unia Oświęcim 2 Zahaczenie
17:07 Kukushkin Sergei Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Uderzenie kijem
27:02 Jachym Miroslav KS Unia Oświęcim 2 Trzymanie
30:44 Wojtarowicz Wojciech KS Unia Oświęcim 2 Trzymanie
31:28 Cunik Matej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
32:28 Stępień Bartłomiej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Trzymanie
52:37 Gabryś Jerzy KS Unia Oświęcim 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Węglokoks Kraj Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Studziński Mateusz 64:50 34 30 4 88
35 Kraus Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 0 0 2
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 2
61 Salamon Błażej 3 1 4 0
70 Kukushkin Sergei 0 1 1 2
10 Stoklasa Filip 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Turon David 1 2 3 2
8 Bodora Aleksander 0 0 0 0
95 Mularczyk Szymon 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 1 1 0
59 Wąsiński Karol 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Stavisskii Grigorii 0 0 0 0
33 Galkins Aleksandrs 0 1 1 0
19 Dybaś Łukasz 0 0 0 0
27 Frączek Marcin 0 0 0 0
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Anklewicz Maciej 0 0 0 0
97 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
94 Sroka Iwo 0 0 0 0
67 Filip Kamil 0 0 0 0
26 Gajdzik Robert 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 64:50 31 26 5 83
45 Lipiński Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Saur Jakub 0 0 0 0
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
21 Wojtarowicz Wojciech 0 0 0 2
7 Danecek Jan 0 0 0 0
12 Kowalówka Sebastian 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
85 Jachym Miroslav 0 0 0 2
17 Gabryś Jerzy 1 0 1 2
88 Themar Andrej 0 1 1 0
16 Haas Radim 0 0 0 0
55 Tabacek Peter 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kowalówka Adrian 0 0 0 0
23 Gębczyk Mateusz 1 1 2 0
9 Paszek Kamil 0 1 1 0
38 Adamus Mateusz 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
10 Wanat Dariusz 1 1 2 0
18 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
32 Piotrowicz Damian 1 1 2 0