Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom (MŁ ŚZHL)

  • Trener TMH Polonia Bytom (MŁ ŚZHL):

    Zbigniew Bryjak

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ KPOZHL)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ KPOZHL):

    Robert Błażowski

  • Wynik:

    7:2 (1:0, 3:2, 3:0)

  • Data:

    2018-04-26

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

    17:15

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kepa

  • Sędzia liniowy:

    Andrzej Nenko, Janusz Węgrzyniak

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 12:52 EQ

Kociszewski Mikołaj Wicher Sebastian

1:1 24:27 EQ

Gromadzki Adrian

2:1 27:38 EQ

Mularczyk Jakub Małecki Jakub

3:1 29:15 EQ

Orlik Adrian

3:2 32:13 EQ

Drozd–Niekurzak Stanisław Gromadzki Adrian, Fruczek Kacper

4:2 35:31 EQ

Kociszewski Mikołaj Mila Kacper, Małecki Jakub

5:2 41:37 EQ

Kociszewski Mikołaj

- 49:15 PS

Gromadzki Adrian

6:2 55:26 +1

Milewski Mateusz Zazałowski Janusz

7:2 59:30 -1

Małecki Jakub Kociszewski Mikołaj

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:15 Petke Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ KPOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
39:18 Orlik Adrian TMH Polonia Bytom (MŁ ŚZHL) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
49:15 Stępień Jan TMH Polonia Bytom (MŁ ŚZHL) 2 Zahaczenie
52:09 Małecki Jakub TMH Polonia Bytom (MŁ ŚZHL) 2 Przeszkadzanie
52:09 Wojtoniak Kamil GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ KPOZHL) 25 Kopnięcie gracza
53:26 Kaczmarek Jonathan GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ KPOZHL) 2 Przeszkadzanie
57:56 Szczagiel Marcel TMH Polonia Bytom (MŁ ŚZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:30 Małecki Jakub TMH Polonia Bytom (MŁ ŚZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:30 Stępień Jan TMH Polonia Bytom (MŁ ŚZHL) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:30 Młyński Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ KPOZHL) 4 Zbyteczna ostrość w grze
60:00 Młyński Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ KPOZHL) 10 Kara za niesportowe zachowanie

Składy

TMH Polonia Bytom (MŁ ŚZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
29 Liniowski Jakub 60:00 2 0 2 0
31 Wieczorek III Łukasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Mila Kacper 0 1 1 0
68 Proczek Michał 0 0 0 0
69 Milewski Mateusz 1 0 1 0
28 Wicher Sebastian 0 1 1 0
25 Kociszewski Mikołaj 3 1 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
39 Wytrykus Adam 0 0 0 0
33 Zazałowski Janusz 0 1 1 0
27 Wybiral Paweł 0 0 0 0
77 Ziółkowski Jakub 0 0 0 0
5 Sojka Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Stępień Jan 0 0 0 4
22 Szugzda Oskar 0 0 0 0
19 Małecki Jakub 1 2 3 4
8 Gurzyński Szymon 0 0 0 0
12 Orlik Adrian 1 0 1 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Mularczyk Jakub 1 0 1 0
18 Chwałkowski Dawid 0 0 0 0
87 Szczagiel Marcel 0 0 0 2

GKS Stoczniowiec Gdańsk (MŁ KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Szczepkowski Mikołaj 58:51 6 0 6 0
7 Wojtoniak Kamil 01:09 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Młyński Michał 0 0 0 14
25 Petke Jakub 0 0 0 2
24 Kaczmarek Jonathan 0 0 0 2
23 Drozd–Niekurzak Stanisław 1 0 1 0
13 Gromadzki Adrian 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
2 Wenz Wiktor 0 0 0 0
17 Kira Marcel 0 0 0 0
22 Parszewski Maciej 0 0 0 0
8 Pezowicz Kuba 0 0 0 0
21 Kuźmicz Tadeusz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Bittner Mikołaj 0 0 0 0
19 Laskowski Adam 0 0 0 0
11 Trzebiatowski Wiktor 0 0 0 0
16 Wardzyński Jan 0 0 0 0
18 Fruczek Kacper 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Dolewski Patryk 0 0 0 0