Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS MOZHL)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS MOZHL):

    Tomasz Wolanin

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL):

    Paweł Zwoliński

  • Wynik:

    3:9 (0:3, 3:3, 0:3)

  • Data:

    2018-04-05

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:00

  • Lodowisko:

    HWS Arena Sanok MOSiR Sanok

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura, Sebastian Adamoszek

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:53 +1

Stańczyk Marceli Gromadzki Adrian, Petke Jakub

0:2 02:03 EQ

Tuszkowski Adam

0:3 11:39 EQ

Gromadzki Adrian Petke Jakub

0:4 21:37 EQ

Gulczyński Kacper Tuszkowski Adam

0:5 28:04 +1

Gromadzki Adrian Petke Jakub

1:5 31:11 EQ

Lisowski Krystian

2:5 35:06 EQ

Radwański Aleks Lisowski Krystian

2:6 35:50 EQ

Kaczmarek Jonathan Gromadzki Adrian, Kurnicki Oliwier

3:6 39:49 EQ

Szarzyński Hubert Starościak Michał, Karnas Marcel

3:7 44:15 -1

Kaczmarek Jonathan Petke Jakub

3:8 50:05 EQ

Gromadzki Adrian Stańczyk Marceli

3:9 53:13 EQ

Gromadzki Adrian Kaczmarek Jonathan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:12 Szarzyński Hubert UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS MOZHL) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:11 Petke Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Zahaczenie
26:05 Starościak Michał UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS MOZHL) 2 Atak kolanem
28:32 Afelt Michał GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
42:35 Tuszkowski Adam GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Przeszkadzanie
50:16 Kaczmarek Jonathan GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL) 2 Zahaczenie

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok (ŻS MOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Źrebiec Franciszek 00:00 0 0 0 0
1 Sławik Jakub 60:00 9 0 9 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Śnieżek Jan 0 0 0 0
53 Rocki Kacper 0 0 0 0
9 Lisowski Krystian 1 1 2 0
25 Mazur Jan 0 0 0 0
26 Radwański Aleks 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Szarzyński Hubert 1 0 1 2
28 Starościak Michał 0 1 1 2
94 Stabryła Krzysztof 0 0 0 0
83 Górniak Karol 0 0 0 0
88 Karnas Marcel 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
90 Mazur II Jakub 0 0 0 0
6 Bąk Jakub 0 0 0 0
47 Łańko Oliwier 0 0 0 0
12 Sudyka Jakub 0 0 0 0
38 Tymcio Oskar 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Sobota Leon 0 0 0 0
2 Błaszczak Szymon 0 0 0 0
5 Koczera Bartłomiej 0 0 0 0
77 Lemko Eryk 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (ŻS KPOZHL)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Jachim Bartosz 28:04 0 0 0 0
7 Voitsenka Daniil 31:56 3 0 3 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Petke Jakub 0 4 4 2
23 Kurnicki Oliwier 0 1 1 0
24 Gromadzki Adrian 4 2 6 0
11 Kaczmarek Jonathan 2 1 3 2
9 Stańczyk Marceli 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Simiński Antoni 0 0 0 0
12 Gulczyński Kacper 1 0 1 0
16 Duzinkiewicz Jakub 0 0 0 0
21 Nawrot Michał 0 0 0 0
8 Tuszkowski Adam 1 1 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Afelt Michał 0 0 0 2
19 Zieliński Maciej 0 0 0 0
22 Dawid Maksymilian 0 0 0 0
6 Nowak III Mateusz 0 0 0 0
5 Ziniak Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Gawenda Oliwier 0 0 0 0
18 Drzewucki Marcel 0 0 0 0
14 Piwowarski Karol 0 0 0 0
2 Łapińska Julia 0 0 0 0