Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom U20 (JR)

  • Trener TMH Polonia Bytom U20 (JR):

    Mariusz Kieca

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim U20 (JR)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U20 (JR):

    Witold Magiera

  • Wynik:

    6:7 (0:3, 4:0, 2:4)

  • Data:

    17.03.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:00

  • Godzina zakończenia:

    13:15

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś , Mateusz Krzywda

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Kucharewicz, Patryk Puławski

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:29 EQ

Olchawski Bartosz Brynkus Sebastian, Magiera Michał

0:2 03:08 EQ

Klocek Kamil Olchawski Bartosz, Kamiński Łukasz

0:3 05:03 +1

Worwa Jakub Prusak Adrian

1:3 26:46 EQ

Bodora Aleksander Schupp Denis

2:3 29:25 +1

Jóźwik Patryk Schupp Denis

3:3 34:07 +1

Uryga Alexander Mularczyk Szymon

4:3 38:21 +1

Uryga Alexander Jóźwik Patryk, Mularczyk Szymon

4:4 42:09 +2

Flasz Szymon Noworyta Miłosz, Kamiński Łukasz

5:4 43:13 -1

Uryga Alexander

6:4 44:43 EQ

Uryga Alexander Mularczyk Szymon, Domogała Michał

6:5 50:49 EQ

Olchawski Bartosz Noworyta Miłosz, Brynkus Sebastian

6:6 55:51 +1

Olchawski Bartosz Brynkus Sebastian

6:7 59:20 EQ

Brynkus Sebastian Olchawski Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:39 Ledwoń Maciej TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Wysoki kij
08:07 Ledwoń Maciej TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Wysoki kij
11:40 Noworyta Miłosz UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Zahaczenie
15:02 Schupp Denis TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
15:52 Prusak Adrian UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
27:42 Kot Adam UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
30:26 Kawka Marcin TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
32:26 Noworyta Miłosz UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
35:18 - UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
37:10 Worwa Jakub UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:47 Schupp Denis TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
38:55 Magiera Michał UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
39:11 Uryga Alexander TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
41:37 Augustyniak Igor TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:47 Bodora Aleksander TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:26 Domogała Michał TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Trzymanie
48:44 Schupp Denis TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Opóźnianie gry
51:57 Klocek Kamil UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Zahaczenie
55:01 Domogała Michał TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Zahaczenie
56:07 Noworyta Miłosz UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Trzymanie kija przeciwnika
59:25 Uryga Alexander TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:25 Noworyta Miłosz UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze
59:25 Klocek Kamil UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

TMH Polonia Bytom U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Klocek Krzysztof 59:30 29 22 7 75
31 Kołodziej Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Kawka Marcin 0 0 0 2
29 Ledwoń Maciej 0 0 0 4
8 Uryga Alexander 4 0 4 4
44 Jóźwik Patryk 1 1 2 0
12 Anklewicz Maciej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
97 Bodora Aleksander 1 0 1 2
27 Schupp Denis 0 2 2 6
95 Mularczyk Szymon 0 3 3 0
7 Augustyniak Igor 0 0 0 2
91 Domogała Michał 0 1 1 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Cuber Klaudiusz 0 0 0 0
89 Dworaźny Mateusz 0 0 0 0
14 Mańka Arkadiusz 0 0 0 0
19 Zając Bartosz 0 0 0 0
16 Zając Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Faska Adam 0 0 0 0
24 Sobera Maurycy 0 0 0 0
74 Bagiński Przemysław 0 0 0 0
11 Ustynov Maksym 0 0 0 0
61 Wawrzkiewicz Mateusz 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
45 Lipiński Sebastian 60:00 34 28 6 82
7 Bizub Paweł 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Sołtys Piotr 0 0 0 0
17 Noworyta Miłosz 0 2 2 8
14 Prusak Adrian 0 1 1 2
10 Flasz Szymon 1 0 1 0
8 Magiera Michał 0 1 1 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kot Adam 0 0 0 2
44 Kamieniecki Kacper 0 0 0 0
2 Huzior Tadeusz 0 0 0 0
90 Kamiński Łukasz 0 2 2 0
13 Worwa Jakub 1 0 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Klocek Kamil 1 0 1 4
47 Yavorsky Vladislav 0 0 0 0
4 Olchawski Bartosz 3 2 5 0
15 Brynkus Sebastian 1 3 4 0
33 Krynicki Dawid 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Wojtarowicz Szymon 0 0 0 0
88 Rudek Dominik 0 0 0 0
28 Szymeczko Przemysław 0 0 0 0
21 Jarnot Szymon 0 0 0 0
76 Rabęda Kacper 0 0 0 0