Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia / RTH Zryw (JM OOM)

  • Trener TMH Polonia / RTH Zryw (JM OOM):

    PUZIO MARIUSZ

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (JM OOM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (JM OOM):

    MILAN WOJCIECH

  • Wynik:

    4:1 (1:0, 1:1, 2:0)

  • Data:

    2018-03-03

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    14:10

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    KRZYWDA MATEUSZ, CYBUCH MIROSŁAW

  • Sędzia liniowy:

    Darosz Daniel, SIKORA PATRYK

  • Widzów:

    120

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 06:25 EQ

Cuber Klaudiusz Augustyniak Igor, Zając Michał

2:0 25:08 +1

Ustynov Maksym Zając Bartosz

2:1 35:09 EQ

Khoperia Armen Szypliński Jakub

3:1 46:08 EQ

Wicher Sebastian

4:1 59:45 EN

Wicher Sebastian Zając Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
14:02 Sawicki Marcel MKS Sokoły Toruń (JM OOM) 2 Atak kolanem
20:58 Sawicki Marcel MKS Sokoły Toruń (JM OOM) 2 Atak kolanem
22:44 Ustynov Maksym TMH Polonia / RTH Zryw (JM OOM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:00 Drąg Daniel MKS Sokoły Toruń (JM OOM) 2 Przeszkadzanie
25:01 Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń (JM OOM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
26:25 Wicher Sebastian TMH Polonia / RTH Zryw (JM OOM) 2 Zahaczenie
27:55 Ustynov Maksym TMH Polonia / RTH Zryw (JM OOM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:24 Wicher Sebastian TMH Polonia / RTH Zryw (JM OOM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
37:54 Bajwenko Oskar MKS Sokoły Toruń (JM OOM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:29 Bąk Oskar MKS Sokoły Toruń (JM OOM) 2 Wysoki kij
56:31 Dworaźny Mateusz TMH Polonia / RTH Zryw (JM OOM) 2 Opóźnianie gry

Składy

TMH Polonia / RTH Zryw (JM OOM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Kołodziej Mateusz 60:00 24 23 1 95
31 Trawiński Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Dworaźny Mateusz 0 0 0 2
76 Cuber Klaudiusz 1 0 1 0
18 Szymik Daniel 0 0 0 0
27 Augustyniak Igor 0 1 1 0
16 Zając Michał 0 2 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Proczek Michał 0 0 0 0
97 Faska Adam 0 0 0 0
61 Bagiński Przemysław 0 0 0 0
11 Ustynov Maksym 1 0 1 4
44 Wicher Sebastian 2 0 2 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
95 Bąk Kamil 0 0 0 0
7 Wytrykus Adam 0 0 0 0
24 Mańka Arkadiusz 0 0 0 0
41 Ziółkowski Jakub 0 0 0 0
19 Zając Bartosz 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Mila Kacper 0 0 0 0
91 Wybiral Paweł 0 0 0 0
12 Orlik Adrian 0 0 0 0
14 Ustynov Nikita 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (JM OOM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Guranowski Szymon 58:30 24 21 3 87
30 Świderski Filip 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Naróg Michał 0 0 0 0
9 Bąk Oskar 0 0 0 2
19 Jędrzejewski Kacper 0 0 0 0
71 Bezwiński Mateusz 0 0 0 0
11 Drąg Daniel 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Bajwenko Oskar 0 0 0 4
16 Khoperia Armen 1 0 1 0
13 Prokurat Jakub 0 0 0 0
14 Jeziorski Oskar 0 0 0 0
17 Wenker Jakub 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sawicki Marcel 0 0 0 4
58 Kula Patryk 0 0 0 0
81 Lewy Jeremi 0 0 0 0
22 Walczak Jan 0 0 0 0
73 Piskalski Konrad 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Szypliński Jakub 0 1 1 0
59 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
20 Łapczyński Jan 0 0 0 0
21 Sadowski Michał 0 0 0 0