Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ):

    Grzegorz Klich

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom (CLJ)

  • Trener TMH Polonia Bytom (CLJ):

    Mariusz Kieca

  • Wynik:

    4:5 d. (0:2, 2:1, 2:1, 0:1d)

  • Data:

    2018-03-13

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

    17:15

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Paweł Pomorzewski

  • Sędzia liniowy:

    Szymon Urbańczyk , Michał Majkut

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:33 EQ

Anklewicz Maciej Mularczyk Szymon, Schupp Denis

0:2 05:22 +1

Domogała Michał Augustyniak Igor

1:2 20:26 EQ

Jarosz Patryk

1:3 27:00 EQ

Zając Bartosz Zając Michał

2:3 37:38 EQ

Kosmęda Bartosz Piotrowski Mariusz, Luszniak Szymon

3:3 44:50 -1

Antropov Nikita Luszniak Szymon

4:3 48:08 EQ

Luszniak Szymon Piotrowski Mariusz

4:4 51:57 EQ

Jóźwik Patryk Anklewicz Maciej, Uryga Alexander

4:5 60:15 EQ

Uryga Alexander

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:03 Duszak Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:12 Schupp Denis TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Uderzenie kijem
18:22 Uryga Alexander TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Uderzenie kijem
33:31 Tomaszewski Konrad UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
38:04 Kawka Marcin TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Zahaczenie
38:28 Kołodziej Adam UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Atak w okolice głowy lub szyi przeciwnika
38:28 Kołodziej Adam UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 10 Kara za niesportowe zachowanie
41:59 Bednarz Maksymilian UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Uderzenie kijem
43:29 Duszak Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Trzymanie
58:33 Piotrowski Mariusz UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:33 Schupp Denis TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pasek Wojciech 60:15 26 21 5 80
33 Kubarek Paweł 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Bednarz Maksymilian 0 0 0 2
5 Kołodziej Adam 0 0 0 12
21 Jarosz Patryk 1 0 1 0
14 Antropov Nikita 1 0 1 0
10 Bernacki Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Duszak Adrian 0 0 0 4
81 Bartnik Kacper 0 0 0 0
40 Kosmęda Bartosz 1 0 1 0
29 Kozłowski Piotr 0 0 0 0
91 Piotrowski Mariusz 0 2 2 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Hyla Marcel 0 0 0 0
66 Hanzel Adrian 0 0 0 0
24 Wróbel Marcin 0 0 0 0
19 Luszniak Szymon 1 2 3 0
71 Dytkowicz Marek 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Opiłka Kacper 0 0 0 0
7 Chabior II Adrian 0 0 0 0
45 Tomaszewski Konrad 0 0 0 2

TMH Polonia Bytom (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Klocek Krzysztof 60:15 30 26 4 86
31 Kołodziej Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Kawka Marcin 0 0 0 2
29 Ledwoń Maciej 0 0 0 0
8 Uryga Alexander 1 1 2 2
44 Jóźwik Patryk 1 0 1 0
12 Anklewicz Maciej 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Bodora Aleksander 0 0 0 0
27 Schupp Denis 0 1 1 4
95 Mularczyk Szymon 0 1 1 0
7 Augustyniak Igor 0 1 1 0
91 Domogała Michał 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
41 Cuber Klaudiusz 0 0 0 0
10 Dworaźny Mateusz 0 0 0 0
14 Mańka Arkadiusz 0 0 0 0
19 Zając Bartosz 1 0 1 0
16 Zając Michał 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Faska Adam 0 0 0 0
24 Sobera Maurycy 0 0 0 0
74 Bagiński Przemysław 0 0 0 0
11 Ustynov Maksym 0 0 0 0
97 Wawrzkiewicz Mateusz 0 0 0 0