Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim U20 (JR)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U20 (JR):

    Witold Magiera

  • Goście:

    MOSM Tychy U20 (JR)

  • Trener MOSM Tychy U20 (JR):

    Beniamin Sławiński

  • Wynik:

    9:5 (1:0, 4:0, 4:5)

  • Data:

    15.03.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:10

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Marcin Polak

  • Sędzia liniowy:

    Bartomiej Stępień , Łukasz Dybaś

  • Widzów:

    50

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 08:23 -1

Kamiński Łukasz Worwa Jakub

2:0 22:38 +1

Kamieniecki Kacper Bizub Paweł

3:0 28:30 EQ

Szymeczko Przemysław Flasz Szymon

4:0 30:07 EQ

Prusak Adrian Flasz Szymon

5:0 39:41 EQ

Brynkus Sebastian Magiera Michał

- 40:48 PS

Worwa Jakub

5:1 45:33 -1

Jeziorski Bartłomiej Duży Dawid

5:2 48:00 EQ

Jeziorski Bartłomiej Hołdowicz Daniel

6:2 48:57 EQ

Prusak Adrian Flasz Szymon

6:3 49:26 EQ

Wasiak Piotr Bizacki Olaf, Krzyżek Jan

6:4 50:30 EQ

Jeziorski Bartłomiej Ubowski Mateusz, Duży Dawid

6:5 52:34 EQ

Jeziorski Bartłomiej

7:5 56:47 EQ

Kamiński Łukasz Kamieniecki Kacper

8:5 59:15 EN

Magiera Michał

9:5 59:53 EQ

Brynkus Sebastian Prusak Adrian, Olchawski Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:34 Olchawski Bartosz UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Atak łokciem
09:00 Worwa Jakub UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Trzymanie
18:57 Huzior Tadeusz UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
18:57 - UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Kara mniejsza techniczna
21:18 Bizacki Olaf MOSM Tychy U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
35:12 Ubowski Mateusz MOSM Tychy U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
40:48 Bizacki Olaf MOSM Tychy U20 (JR) PS Uderzenie kijem
42:38 Mazurczyk Marcin MOSM Tychy U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
44:12 Plewnia Wiktor MOSM Tychy U20 (JR) 2 Rzucenie na bandę

Składy

UKH Unia Oświęcim U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Bizub Paweł 49:30 26 26 0 100
45 Lipiński Sebastian 10:30 9 5 4 55

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Sołtys Piotr 0 0 0 0
17 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
14 Prusak Adrian 2 1 3 0
10 Flasz Szymon 0 3 3 0
8 Magiera Michał 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kot Adam 0 0 0 0
44 Kamieniecki Kacper 1 1 2 0
2 Huzior Tadeusz 0 0 0 2
90 Kamiński Łukasz 2 0 2 0
13 Worwa Jakub 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
26 Klocek Kamil 0 0 0 0
47 Yavorsky Vladislav 0 0 0 0
4 Olchawski Bartosz 0 1 1 2
15 Brynkus Sebastian 2 0 2 0
33 Krynicki Dawid 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Wojtarowicz Szymon 0 0 0 0
88 Rudek Dominik 0 0 0 0
28 Szymeczko Przemysław 1 0 1 0
21 Jarnot Szymon 0 0 0 0
76 Rabęda Kacper 0 0 0 0

MOSM Tychy U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Zawalski Jakub 28:30 20 17 3 85
60 Maciejewski Jakub 29:50 22 17 5 77

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
82 Bizacki Olaf 0 1 1 2
34 Plewnia Wiktor 0 0 0 2
21 Duży Dawid 0 2 2 0
38 Ubowski Mateusz 0 1 1 2
23 Gruźla Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Kapusta Jakub 0 0 0 0
55 Zawalski Adrian 0 0 0 0
71 Kostyła Maciej 0 0 0 0
89 Hołdowicz Daniel 0 1 1 0
91 Wasiak Piotr 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Mazurczyk Marcin 0 0 0 2
9 Schmidt Bartosz 0 0 0 0
14 Sikora Maksym 0 0 0 0
6 Kaplyta Paweł 0 0 0 0
22 Krzyżek Jan 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Sułek Marcin 0 0 0 0
19 Jeziorski Bartłomiej 4 0 4 0
11 Krzyżek Alex 0 0 0 0
17 Kulpecki Kacper 0 0 0 0
36 Tabaka Beniamin 0 0 0 0