Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Węglokoks Kraj Polonia Bytom

  • Trener Węglokoks Kraj Polonia Bytom:

    Aleś Totter

  • Goście:

    MH Automatyka Gdańsk

  • Trener MH Automatyka Gdańsk:

    Andrei Kovalev

  • Wynik:

    4:0 (1:0, 0:0, 3:0)

  • Data:

    20.02.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:00

  • Godzina zakończenia:

    20:15

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Przemysław Kępa, Mariusz Smura

  • Sędzia liniowy:

    Marcin Młynarski, Artur Hyliński

  • Widzów:

    600

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 09:39 +1

Turon David Kozłowski Tomasz

2:0 41:50 +1

Salamon Błażej Cunik Matej

3:0 52:07 +1

Novak Lukas Stoklasa Filip, Salamon Błażej

4:0 59:23 EQ

Danieluk Mateusz Kozłowski Tomasz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:34 Wachowski Sebastian MH Automatyka Gdańsk 2 Wysoki kij
15:08 - MH Automatyka Gdańsk 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
19:38 Stępień Bartłomiej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Zbyteczna ostrość w grze
19:38 Dolny Kamil MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
20:21 Cunik Matej Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Przeszkadzanie
23:56 Kozłowski Tomasz Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:31 Studziński Mateusz Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Opóźnianie gry
34:20 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Rzucenie na bandę
36:49 Kłaczyński Sebastian Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:49 Kantor Krzysztof MH Automatyka Gdańsk 2 Zbyteczna ostrość w grze
36:56 Marzec Szymon MH Automatyka Gdańsk 2 Przeszkadzanie
40:27 Vitek Josef MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
40:27 Novak Lukas Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Wymuszanie kary
41:24 Bilcik Vlastimil MH Automatyka Gdańsk 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
42:14 Pesta Filip MH Automatyka Gdańsk 2 Zahaczenie
44:05 Turon David Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Rzucenie na bandę
49:38 Novak Lukas Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Trzymanie
50:31 - MH Automatyka Gdańsk 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
53:00 Krzemień Łukasz Węglokoks Kraj Polonia Bytom 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Węglokoks Kraj Polonia Bytom

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
94 Studziński Mateusz 60:00 26 26 0 100
32 Zdanowicz Tomasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Owczarek Sebastian 0 0 0 0
41 Turon David 1 0 1 2
61 Salamon Błażej 1 1 2 0
27 Frączek Marcin 0 0 0 0
11 Novak Lukas 1 0 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Cunik Matej 0 1 1 2
12 Działo Michał 0 0 0 0
44 Krzemień Łukasz 0 0 0 2
18 Kozłowski Tomasz 0 2 2 2
29 Danieluk Mateusz 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
68 Pastryk Tomasz 0 0 0 0
14 Stępień Bartłomiej 0 0 0 2
10 Abramov Dmitry 0 0 0 0
91 Jaworski Jakub 0 0 0 0
7 Kłaczyński Sebastian 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kameneu Yevgeni 0 0 0 0
3 Falkenhagen Kamil 0 0 0 0
89 Stoklasa Filip 0 1 1 0
95 Mularczyk Szymon 0 0 0 0
8 Uryga Alexander 0 0 0 0

MH Automatyka Gdańsk

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Witkowski Tomasz 60:00 29 25 4 86
41 Gorodetsky Maxim 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Bilcik Vlastimil 0 0 0 2
76 Kantor Krzysztof 0 0 0 4
24 Steber Jan 0 0 0 0
11 Polodna Petr 0 0 0 0
73 Vitek Josef 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Wrycza Wojciech 0 0 0 0
16 Shcherbakov Dmytro 0 0 0 0
80 Różycki Kacper 0 0 0 0
88 Samusenko Mikhail 0 0 0 0
8 Wysocki Partyk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Wachowski Sebastian 0 0 0 2
40 Strużyk Mateusz 0 0 0 0
93 Pesta Filip 0 0 0 2
71 Marzec Szymon 0 0 0 2
48 Dolny Kamil 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Leśniak Gilbert 0 0 0 0
19 Kalinowski Michał 0 0 0 0
10 Stasiewicz Jakub 0 0 0 0
13 Rompkowski Maciej 0 0 0 0