Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    Tauron KH GKS Katowice

  • Trener Tauron KH GKS Katowice:

    Tom Coolen

  • Goście:

    PGE Orlik Opole

  • Trener PGE Orlik Opole:

    Jacek Szopiński

  • Wynik:

    5:0 (2:0, 1:0, 2:0)

  • Data:

    2018-02-25

  • Godzina rozpoczęcia:

    17:00

  • Godzina zakończenia:

    19:45

  • Lodowisko:

    HWS Spodek Lodowisko Satelita

  • Sędzia główny:

    Włodzimierz Marczuk, Robert Długi

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Bucki, Sławomir Szachniewicz

  • Widzów:

    1200

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 09:43 EQ

Rąpała Bogusław Strzyżowski Marek, Krężołek Patryk

2:0 16:20 EQ

Fraszko Bartosz Malasiński Tomasz, Wronka Patryk

3:0 27:08 EQ

Krężołek Patryk Wronka Patryk, Fraszko Bartosz

4:0 44:55 EQ

Sawicki Radosław Krężołek Patryk, Strzyżowski Marek

5:0 47:21 EQ

Cakajik Martin Wronka Patryk, Fraszko Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:25 Gawlik Maciej PGE Orlik Opole 2 Zahaczenie
23:12 Strzyżowski Marek Tauron KH GKS Katowice 2 Rzucenie na bandę
31:45 Wronka Patryk Tauron KH GKS Katowice 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:52 Grof Jakub Tauron KH GKS Katowice 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

Tauron KH GKS Katowice

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Owen Shane 60:00 31 31 0 100
31 Kosowski Kamil 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Wanacki Jakub 0 0 0 0
24 Cakajik Martin 1 0 1 0
8 Vozdecky Martin 0 0 0 0
11 Rohtla Jesse 0 0 0 0
88 Themar Andrej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Devecka Dusan 0 0 0 0
2 Martinka Lukas 0 0 0 0
89 Malasiński Tomasz 0 1 1 0
95 Wronka Patryk 0 3 3 2
17 Fraszko Bartosz 1 2 3 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Rąpała Bogusław 1 0 1 0
27 Grof Jakub 0 0 0 2
98 Krężołek Patryk 1 2 3 0
13 Sawicki Radosław 1 0 1 0
80 Strzyżowski Marek 0 2 2 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Krawczyk Oskar 0 0 0 0
20 Skokan Tomasz 0 0 0 0
15 Dalidovich Denis 0 0 0 0
18 Rybak Michał 0 0 0 0
10 Majoch Dawid 0 0 0 0

PGE Orlik Opole

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
35 Kieler Michał 60:00 35 30 5 85
31 Auzins Janis 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
72 Nowak Arkadiusz 0 0 0 0
6 Zatko Miroslav 0 0 0 0
78 Kisielewski Karol 0 0 0 0
22 Hoog Jonas 0 0 0 0
61 Durac Ivan 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
93 Sznotala Łukasz 0 0 0 0
24 Kostek Arkadiusz 0 0 0 0
11 Przygodzki Martin 0 0 0 0
87 Trandin Alexei 0 0 0 0
66 Meidl Radek 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Bychawski Bartłomiej 0 0 0 0
44 Gawlik Maciej 0 0 0 2
15 Gorzycki Wojciech 0 0 0 0
16 Szydło Sebastian 0 0 0 0
23 Wąsiński Karol 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
37 Lorek Jarosław 0 0 0 0