Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia / RTH Zryw U18 (JM)

  • Trener TMH Polonia / RTH Zryw U18 (JM):

    Mariusz Puzio

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM):

    Krzysztof Lehman

  • Wynik:

    6:1 (1:1, 4:0, 1:0)

  • Data:

    01.03.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

    17:05

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Mateusz Krzywda

  • Sędzia liniowy:

    Daniel Darosz, Patryk Sikora

  • Widzów:

    0

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:00 EQ

Nikolenko Oleksandr

1:1 16:51 +2

Wicher Sebastian Proczek Michał

2:1 29:07 EQ

Bagiński Przemysław Augustyniak Igor, Wicher Sebastian

3:1 31:44 EQ

Wicher Sebastian

4:1 37:28 EQ

Wicher Sebastian Bagiński Przemysław

5:1 38:16 EQ

Augustyniak Igor Mańka Arkadiusz

6:1 49:13 EQ

Ziółkowski Jakub Zając Bartosz, Wybiral Paweł

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
07:32 Drozd–Niekurzak Stanisław GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Zahaczenie
08:12 Augustyniak Igor TMH Polonia / RTH Zryw U18 (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:24 Wicher Sebastian TMH Polonia / RTH Zryw U18 (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
14:59 Wala Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Zahaczenie
15:35 Liśkiewicz Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Zahaczenie
17:01 Bagiński Przemysław TMH Polonia / RTH Zryw U18 (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
20:37 Wołoszyk Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Trzymanie
44:26 Wala Jakub GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

TMH Polonia / RTH Zryw U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Kołodziej Mateusz 60:00 22 21 1 95
31 Trawiński Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Dworaźny Mateusz 0 0 0 0
76 Cuber Klaudiusz 0 0 0 0
18 Szymik Daniel 0 0 0 0
27 Augustyniak Igor 1 1 2 2
16 Zając Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Proczek Michał 0 1 1 0
97 Faska Adam 0 0 0 0
61 Bagiński Przemysław 1 1 2 2
11 Ustynov Maksym 0 0 0 0
44 Wicher Sebastian 3 1 4 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
95 Bąk Kamil 0 0 0 0
7 Wytrykus Adam 0 0 0 0
24 Mańka Arkadiusz 0 1 1 0
41 Ziółkowski Jakub 1 0 1 0
19 Zając Bartosz 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Mila Kacper 0 0 0 0
91 Wybiral Paweł 0 1 1 0
12 Orlik Adrian 0 0 0 0
14 Ustynov Nikita 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
82 Kuźnicki Tobiasz 60:00 44 38 6 86
11 Soliński Wiktor 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Wala Jakub 0 0 0 4
2 Kraszewski Dominik 0 0 0 0
29 Smal Igor 0 0 0 0
9 Wołoszyk Bartosz 0 0 0 2
7 Drozd–Niekurzak Stanisław 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Boboshko Danilo 0 0 0 0
14 Liśkiewicz Bartosz 0 0 0 2
17 Nikolenko Oleksandr 1 0 1 0
23 Worozhkin Vladislav 0 0 0 0
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Młyński Michał 0 0 0 0
40 Pezowicz Kuba 0 0 0 0
18 Fruczek Kacper 0 0 0 0
15 Kuźmicz Tadeusz 0 0 0 0
5 Ebertowski Maurycy 0 0 0 0