Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

  • Trener SKKH Atomówki GKS Tychy (K):

    Dariusz Garbocz

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Wynik:

    4:6 (2:1, 1:0, 1:5)

  • Data:

    24.02.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:15

  • Godzina zakończenia:

    16:20

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Tychy

  • Sędzia główny:

    Marcin Polak, X

  • Sędzia liniowy:

    Mateusz Kucharewicz, Patryk Sikora

  • Widzów:

    150

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 14:09 EQ

Frąckowiak Katarzyna Garbocz Oliwia

1:1 18:38 EQ

Błaszak Aneta Onyshchenko Tetiana

2:1 19:03 EQ

Sosnowska Nicole Churas Karolina, Dziedzioch Agnieszka

3:1 36:03 -1

Frąckowiak Katarzyna Michałek Aneta

4:1 41:40 +1

Sosnowska Nicole Dziedzioch Agnieszka

4:2 48:18 EQ

Bigos Marta

4:3 48:52 EQ

Błaszak Aneta Korkuz Dominika, Onyshchenko Tetiana

4:4 53:22 EQ

Bigos Marta

4:5 57:25 EQ

Bigos Marta Tokarska Renata

4:6 59:29 EN

Kasprzycka Katarzyna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
34:32 Cieślewicz Pamela SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
36:43 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zahaczenie
40:42 Kamińska Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Rzucenie na bandę
41:56 Michałek Aneta SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Uderzenie kijem
46:09 Churas Karolina SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Wysoki kij
50:46 Cieślewicz Pamela SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Gra ciałem - kobiety
55:07 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Zahaczenie
56:04 Frąckowiak Katarzyna SKKH Atomówki GKS Tychy (K) 2 Uderzenie kijem
56:04 Kasprzycka Katarzyna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Wymuszanie kary

Składy

SKKH Atomówki GKS Tychy (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Burda–Krokosz Małgorzata 59:50 5 0 5 0
30 Harańczyk Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Sztyper Paulina 0 0 0 0
29 Musioł Klaudia 0 0 0 0
33 Dziedzioch Agnieszka 0 2 2 0
92 Frąckowiak Katarzyna 2 0 2 2
71 Łaskawska Sylwia 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Garbocz Oliwia 0 1 1 0
27 Marczyk Dominika 0 0 0 0
97 Churas Karolina 0 1 1 2
58 Cieślewicz Pamela 0 0 0 4
11 Michałek Aneta 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Sosnowska Nicole 2 0 2 0
13 Nadzimek Agnieszka 0 0 0 0
66 Kędra Wiktoria 0 0 0 0
99 Frankowska Laura 0 0 0 0
87 Kopciara Alicja 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Górska Aleksandra 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 4 0 4 0
30 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kamińska Natalia 0 0 0 2
98 Tokarska Renata 0 1 1 2
81 Bigos Marta 3 0 3 0
15 Kasprzycka Katarzyna 1 0 1 2
37 Siejka Alicja 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Banaś Maja 0 0 0 0
40 Podracka Ewa 0 0 0 0
44 Błaszak Aneta 2 0 2 0
8 Onyshchenko Tetiana 0 2 2 0
11 Korkuz Dominika 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Rykaczewska Joanna 0 0 0 0
2 Łapińska Julia 0 0 0 0