Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    PTH Kozice Poznań (K)

  • Trener PTH Kozice Poznań (K):

    Paweł Mateja

  • Goście:

    MUKS Naprzód Janów (K)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (K):

    Tomasz Marznica

  • Wynik:

    2:7 (0:1, 0:4, 2:2)

  • Data:

    2018-02-10

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:45

  • Godzina zakończenia:

    20:45

  • Lodowisko:

    Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka POSiR Poznań

  • Sędzia główny:

    Sebastian Machel

  • Sędzia liniowy:

    Sławomir Kaczmarek, Jakub Nadolny

  • Widzów:

    74

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 10:05 EQ

Czarnecka Ewelina Pocheć Aleksandra, Jabłońska Magdalena

0:2 28:18 EQ

Solorz Martyna Grzemska Zofia

0:3 29:23 EQ

Solorz Martyna Sopata Anna

0:4 34:55 EQ

Czarnecka Ewelina Grzemska Zofia, Pocheć Aleksandra

0:5 37:43 EQ

Orawska Joanna

0:6 40:19 EQ

Orawska Joanna Czarnecka Ewelina

0:7 40:55 EQ

Orawska Joanna

1:7 51:51 EQ

Kobus Alicja Niechwiej Kinga

2:7 56:09 EQ

Niechwiej Kinga

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
22:46 Pospieszna Wiktoria PTH Kozice Poznań (K) 2 Zahaczenie
30:27 Schramm Ingrid PTH Kozice Poznań (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:13 Pelic Klaudia MUKS Naprzód Janów (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:00 Specjał Emilia PTH Kozice Poznań (K) 2 Zahaczenie

Składy

PTH Kozice Poznań (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Grzybowska Helena 40:00 12 7 5 58
1 Bukała Joanna 20:00 6 4 2 66

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
94 Schramm Ines 0 0 0 0
9 Szymczak Roksana 0 0 0 0
24 Żak Areta 0 0 0 0
97 Schramm Ingrid 0 0 0 2
87 Springer Marlena 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Wojtkowiak Zofia 0 0 0 0
27 Pospieszna Wiktoria 0 0 0 2
10 Synowiec Ewa 0 0 0 0
6 Kobus Alicja 1 0 1 0
8 Konopka Monika 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Specjał Emilia 0 0 0 2
55 Chilomer Joanna 0 0 0 0
5 Niechwiej Kinga 1 1 2 0
15 Pawlak Ewa 0 0 0 0

MUKS Naprzód Janów (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Sass Martyna 40:00 8 8 0 100
50 Nowacka Amelia 20:00 3 1 2 33

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Jabłońska Magdalena 0 1 1 0
11 Zielińska Julia 0 0 0 0
20 Pocheć Aleksandra 0 2 2 0
16 Czarnecka Ewelina 2 1 3 0
21 Orawska Joanna 3 0 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
28 Gogoc Wiktoria 0 0 0 0
89 Pelic Klaudia 0 0 0 2
95 Sopata Anna 0 1 1 0
42 Grzemska Zofia 0 2 2 0
51 Solorz Martyna 2 0 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Golańska Hanna 0 0 0 0
53 Dembek Sandra 0 0 0 0
24 Secemska Katarzyna 0 0 0 0