Polska Hokej Liga

Informacje
  • Gospodarze:

    SMS PZHL U20 Sosnowiec

  • Trener SMS PZHL U20 Sosnowiec:

    Piotr Sarnik

  • Goście:

    KS Unia Oświęcim

  • Trener KS Unia Oświęcim:

    -

  • Wynik:

    2:8 (0:3, 2:3, 0:2)

  • Data:

    2016-09-23

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:45

  • Godzina zakończenia:

    21:00

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy w Sosnowcu

  • Sędzia główny:

    Sebastian Kryś

  • Sędzia liniowy:

    Dariusz Pobożniak, Jacek Bernacki

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 01:09 R

Kasperlik Martin Tabacek Peter, Bułanowski Łukasz

0:2 18:04 R

Szewczyk Maciej Haas Radim, Malicki Patryk

0:3 18:39 R

Tabacek Peter Kasperlik Martin, Haas Radim

0:4 28:31 R

Danecek Jan Wojtarowicz Wojciech, Szewczyk Maciej

0:5 29:40 R

Adamus Mateusz Malicki Patryk

0:6 31:00 R

Bułanowski Łukasz Wojtarowicz Wojciech, Szewczyk Maciej

1:6 33:45 R

Bajon Piotr Rybak Michał

2:6 35:06 R

Filip Kamil Rybak Maciej, Zygmunt Paweł

2:7 44:44 R

Budzowski Artur Malicki Patryk

2:8 53:35 R

Kasperlik Martin Bułanowski Łukasz, Danecek Jan

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:58 Kysela Daniel KS Unia Oświęcim 2 Trzymanie
22:20 - KS Unia Oświęcim 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
39:36 Bizacki Olaf SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Zbyteczna ostrość w grze
39:36 Gębczyk Mateusz KS Unia Oświęcim 5 Kara meczu za niesportowe zachowanie
39:36 Gębczyk Mateusz KS Unia Oświęcim 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
55:16 Lewartowski Kamil SMS PZHL U20 Sosnowiec 2 Opóźnianie gry
55:50 Graca Daniel KS Unia Oświęcim 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

SMS PZHL U20 Sosnowiec

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Lewartowski Kamil 60:00 47 39 8 82
24 Buczek Karol 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Zieliński Mateusz 0 0 0 0
9 Bizacki Olaf 0 0 0 2
15 Zygmunt Paweł 0 1 1 0
10 Filip Kamil 1 0 1 0
21 Rybak Maciej 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Bednarz Maksymilian 0 0 0 0
22 Krok Adam 0 0 0 0
11 Podlipni Rafał 0 0 0 0
27 Sroka Ivo 0 0 0 0
8 Krężołek Patryk 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Noworyta Miłosz 0 0 0 0
25 Gogoc Patryk 0 0 0 0
13 Rybak Michał 0 1 1 0
23 Bajon Piotr 1 0 1 0
14 Anklewicz Maciej 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Jóźwiak Marcin 0 0 0 0
2 Żak Michał 0 0 0 0
18 Sołtys Jan 0 0 0 0
26 Krzak Jakub 0 0 0 0
28 Hatłas Marcel 0 0 0 0

KS Unia Oświęcim

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
37 Fikrt Michal 35:44 16 16 0 100
70 Łazarz Witold 24:16 8 6 2 75

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Vosatko Lubomir 0 0 0 0
4 Bezuska Peter 0 0 0 0
17 Szewczyk Maciej 1 2 3 0
7 Danecek Jan 1 1 2 0
10 Wanat Dariusz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Kysela Daniel 0 0 0 2
69 Bułanowski Łukasz 1 2 3 0
82 Kasperlik Martin 2 1 3 0
16 Haas Radim 0 2 2 0
55 Tabacek Peter 1 1 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Gębczyk Mateusz 0 0 0 25
79 Graca Daniel 0 0 0 2
12 Wojtarowicz Wojciech 0 2 2 0
38 Adamus Mateusz 1 0 1 0
32 Piotrowicz Damian 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Koczy Wojciech 0 0 0 0
19 Lacheta Michał 0 0 0 0
20 Malicki Patryk 0 3 3 0
9 Paszek Kamil 0 0 0 0
5 Budzowski Artur 1 0 1 0
1.7