Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (JM OOM)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (JM OOM):

    Witold Magiera

  • Goście:

    MUKS Orlik Opole (JM OOM)

  • Trener MUKS Orlik Opole (JM OOM):

    Czesław Sajko

  • Wynik:

    8:2 (3:0, 3:1, 2:1)

  • Data:

    2018-02-11

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    14:00

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek, x

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Kobielusz, Zachariasz Kadela

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 07:30 EQ

Krynicki Dawid Magiera Michał, Rudek Dominik

2:0 12:20 EQ

Krynicki Dawid

3:0 14:09 EQ

Krynicki Dawid

4:0 20:09 EQ

Magiera Michał Krynicki Dawid, Jarnot Szymon

5:0 28:14 EQ

Rudek Dominik Magiera Michał

6:0 29:02 EQ

Noworyta Aleksander Guzik Arkadiusz, Lichota Dominik

6:1 38:13 EQ

Sikora Maksym Alkan Joel

6:2 41:55 EQ

Nitzpon Dominik Śleziak Mikołaj

7:2 47:06 EQ

Jarnot Szymon Lichota Dominik

8:2 53:30 EQ

Krynicki Dawid Jarnot Szymon, Rudek Dominik

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
21:36 Krynicki Dawid UKH Unia Oświęcim (JM OOM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
25:39 Krynicki Dawid UKH Unia Oświęcim (JM OOM) 2 Przeszkadzanie
35:16 Alkan Joel MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
37:00 Jarnot Szymon UKH Unia Oświęcim (JM OOM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
37:00 Kos Marcin MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
38:41 Bobowski Radosław MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
58:15 Dworzak Filip UKH Unia Oświęcim (JM OOM) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

UKH Unia Oświęcim (JM OOM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 60:00 20 18 2 90
18 Zabawski Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Magiera Michał 1 2 3 0
33 Krynicki Dawid 4 1 5 4
15 Wątor Kamil 0 0 0 0
88 Rudek Dominik 1 2 3 0
21 Jarnot Szymon 1 2 3 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
73 Rabęda Kacper 0 0 0 0
10 Lichota Dominik 0 2 2 0
17 Klekot Jan 0 0 0 0
9 Daniliszyn Kamil 0 0 0 0
13 Noworyta Aleksander 1 0 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Kot Piotr 0 0 0 0
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 0
16 Kurandy Jakub 0 0 0 0
7 Guzik Arkadiusz 0 1 1 0
3 Dworzak Filip 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kot Adam 0 0 0 0

MUKS Orlik Opole (JM OOM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
21 Smolin Denis 60:00 8 0 8 0
1 Stemplewski Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Nitzpon Dominik 1 0 1 0
32 Sułek Marcin 0 0 0 0
27 Hornik Marcin 0 0 0 0
88 Sikora Maksym 1 0 1 0
16 Janecki Grzegorz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Pacha Bartłomiej 0 0 0 0
23 Kos Marcin 0 0 0 2
28 Bielaczyc Piotr 0 0 0 0
15 Alkan Joel 0 1 1 2
93 Ramsz Daniel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Sikora Łukasz 0 0 0 0
13 Mazur Jakub 0 0 0 0
17 Mazur Michał 0 0 0 0
20 Śleziak Mikołaj 0 1 1 0
49 Bobowski Radosław 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
33 Demydov Arseniy 0 0 0 0