Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim U18 (JM)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U18 (JM):

    Witold Magiera

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM):

    Krzysztof Lehmann

  • Wynik:

    0:4 (0:2, 0:1, 0:1)

  • Data:

    09.02.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    16:00

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Kozłowski, -

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Kobielusz, Szymon Urbańczyk

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:06 EQ

Wołoszyk Bartosz Smal Igor

0:2 15:54 EQ

Fruczek Kacper Ebertowski Maurycy

0:3 29:22 -1

Liśkiewicz Bartosz Smal Igor

0:4 47:06 +2

Liśkiewicz Bartosz Wołoszyk Bartosz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:03 Liśkiewicz Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Rzucenie na bandę
04:44 Boboshko Danilo GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
21:49 Filipowicz Mateusz UKH Unia Oświęcim U18 (JM) 2 Zahaczenie
27:24 Boboshko Danilo GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Opóźnianie gry
29:22 Filipowicz Mateusz UKH Unia Oświęcim U18 (JM) 2 Zahaczenie
45:29 Rudek Dominik UKH Unia Oświęcim U18 (JM) 2 Rzucenie na bandę
45:59 Magiera Michał UKH Unia Oświęcim U18 (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:17 Liśkiewicz Bartosz GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM) 2 Trzymanie
48:17 Dworzak Filip UKH Unia Oświęcim U18 (JM) 2 Uderzenie kijem
56:52 Kot Piotr UKH Unia Oświęcim U18 (JM) 2 Zahaczenie

Składy

UKH Unia Oświęcim U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
45 Lipiński Sebastian 60:00 4 0 4 0
31 Płonka Filip 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Magiera Michał 0 0 0 2
33 Krynicki Dawid 0 0 0 0
88 Rudek Dominik 0 0 0 2
21 Jarnot Szymon 0 0 0 0
76 Rabęda Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
10 Lichota Dominik 0 0 0 0
17 Klekot Jan 0 0 0 0
9 Daniliszyn Kamil 0 0 0 0
13 Noworyta Aleksander 0 0 0 0
6 Kot Piotr 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 4
18 Zabawski Szymon 0 0 0 0
7 Guzik Arkadiusz 0 0 0 0
3 Dworzak Filip 0 0 0 2
16 Kurandy Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Kot Adam 0 0 0 0
39 Jęczała Kamil 0 0 0 0
51 Wątor Kamil 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
11 Soliński Wiktor 60:00 0 0 0 0
82 Kuźnicki Tobiasz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Wala Jakub 0 0 0 0
2 Kraszewski Dominik 0 0 0 0
29 Smal Igor 0 2 2 0
9 Wołoszyk Bartosz 1 1 2 0
13 Niedźwiecki Kacper 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
14 Liśkiewicz Bartosz 2 0 2 4
22 Boboshko Danilo 0 0 0 4
17 Nikolenko Oleksandr 0 0 0 0
23 Worozhkin Vladislav 0 0 0 0
25 Pluciński Paweł 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Pezowicz Kuba 0 0 0 0
7 Drozd–Niekurzak Stanisław 0 0 0 0
18 Fruczek Kacper 1 0 1 0
5 Ebertowski Maurycy 0 1 1 0