Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JM OOM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JM OOM):

    Jerzy Górak

  • Goście:

    MUKS Orlik Opole (JM OOM)

  • Trener MUKS Orlik Opole (JM OOM):

    Wojciech Milan

  • Wynik:

    8:0 (6:0, 0:0, 2:0)

  • Data:

    2017-12-21

  • Godzina rozpoczęcia:

    13:15

  • Godzina zakończenia:

    15:15

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Przemysław Garbyszak

  • Sędzia liniowy:

    Daniel Lipiński, Sebastian Machel

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:18 EQ

Palamarchuk Oleh

2:0 05:25 EQ

Ptashkin Artur Hyla Marcel

3:0 10:59 EQ

Nowak Michał Piotrowski Mariusz

4:0 17:03 EQ

Palamarchuk Oleh

5:0 18:43 EQ

Piotrowski Mariusz Baran Karol

6:0 19:10 EQ

Palamarchuk Oleh Sacha Łukasz

7:0 44:19 +2

Piotrowski Mariusz Ptashkin Artur

8:0 49:13 +1

Sacha Łukasz Hyla Marcel

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:22 Bielaczyc Piotr MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
24:50 Piotrowski Mariusz UKS Zagłębie Sosnowiec (JM OOM) 2 Wysoki kij
36:50 Palamarchuk Oleh UKS Zagłębie Sosnowiec (JM OOM) 2 Uderzenie kijem
43:07 Smolin Denis MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
44:09 Nitzpon Dominik MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
47:38 Demydov Arseniy MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Atak łokciem

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (JM OOM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Małota Mateusz 60:00 12 12 0 100
29 Stehlik Mikołaj 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Hyla Marcel 0 2 2 0
43 Ptashkin Artur 1 1 2 0
10 Piotrowski Mariusz 2 1 3 2
34 Baran Karol 0 1 1 0
4 Nowak Michał 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sacha Łukasz 1 1 2 0
49 Ciołek Norbert 0 0 0 0
55 Palamarchuk Oleh 3 0 3 2
14 Kasprzyk Dominik 0 0 0 0
71 Pohl Karol 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Pluta Miłosz 0 0 0 0
35 Machura Adam 0 0 0 0

MUKS Orlik Opole (JM OOM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
21 Smolin Denis 60:00 40 32 8 80
1 Stemplewski Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Nitzpon Dominik 0 0 0 2
32 Sułek Marcin 0 0 0 0
27 Hornik Marcin 0 0 0 0
88 Sikora Maksym 0 0 0 0
16 Janecki Grzegorz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kos Marcin 0 0 0 0
28 Bielaczyc Piotr 0 0 0 2
15 Alkan Joel 0 0 0 0
93 Ramsz Daniel 0 0 0 0
77 Sikora Łukasz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Mazur Jakub 0 0 0 0
20 Śleziak Mikołaj 0 0 0 0
33 Demydov Arseniy 0 0 0 2