Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim (JM OOM)

  • Trener UKH Unia Oświęcim (JM OOM):

    Magiera Witold

  • Goście:

    TMH Polonia / RTH Zryw (JM OOM)

  • Trener TMH Polonia / RTH Zryw (JM OOM):

    Puzio Mariusz

  • Wynik:

    2:3 d. (1:1, 0:1, 1:0, 0:1d)

  • Data:

    21.12.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

    17:10

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Mirosław Cybuch

  • Sędzia liniowy:

    Darosz Daniel, Niemczyk Grzegorz

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 09:52 EQ

Krynicki Dawid

1:1 14:43 EQ

Bagiński Przemysław Ustynov Maksym

1:2 32:58 EQ

Wicher Sebastian

2:2 50:19 EQ

Klekot Jan Magiera Michał

2:3 60:59 EQ

Ustynov Maksym Proczek Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:38 Magiera Michał UKH Unia Oświęcim (JM OOM) 2 Przeszkadzanie
11:38 Mila Kacper TMH Polonia / RTH Zryw (JM OOM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
29:58 Szymik Daniel TMH Polonia / RTH Zryw (JM OOM) 2 Trzymanie
29:58 Szymik Daniel TMH Polonia / RTH Zryw (JM OOM) 10 Kara za niesportowe zachowanie
39:39 Trawiński Bartosz TMH Polonia / RTH Zryw (JM OOM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
58:24 Krynicki Dawid UKH Unia Oświęcim (JM OOM) 2 Wysoki kij

Składy

UKH Unia Oświęcim (JM OOM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Płonka Filip 00:00 0 0 0 0
91 Klaja Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Magiera Michał 0 1 1 2
33 Krynicki Dawid 1 0 1 2
15 Wątor Kamil 0 0 0 0
88 Rudek Dominik 0 0 0 0
0 Jarnot Szymon 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
0 Lichota Dominik 0 0 0 0
0 Klekot Jan 1 0 1 0
9 Noworyta Aleksander 0 0 0 0
13 Daniliszyn Kamil 0 0 0 0
6 Kot Piotr 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
87 Filipowicz Mateusz 0 0 0 0
18 Zabawski Szymon 0 0 0 0
7 Guzik Arkadiusz 0 0 0 0
3 Dworzak Filip 0 0 0 0
28 Tarłowski Mikołaj 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
16 Kurandy Jakub 0 0 0 0

TMH Polonia / RTH Zryw (JM OOM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Kołodziej Mateusz 00:00 0 0 0 0
31 Trawiński Bartosz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Proczek Michał 0 1 1 0
95 Faska Adam 0 0 0 0
68 Bagiński Przemysław 1 0 1 0
8 Wicher Sebastian 1 0 1 0
11 Ustynov Maksym 1 1 2 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
29 Wytrykus Adam 0 0 0 0
18 Szymik Daniel 0 0 0 12
14 Mańka Arkadiusz 0 0 0 0
76 Firszt Paweł 0 0 0 0
19 Zając Bartosz 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
91 Bąk Kamil 0 0 0 0
44 Mila Kacper 0 0 0 2
27 Wybiral Paweł 0 0 0 0
89 Ziółkowski Jakub 0 0 0 0
24 Ustynov Nikita 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
12 Orlik Adrian 0 0 0 0
1.24