Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    MUKS Orlik Opole (JM OOM)

  • Trener MUKS Orlik Opole (JM OOM):

    Czesław Sajko

  • Goście:

    MKS Sokoły Toruń (JM OOM)

  • Trener MKS Sokoły Toruń (JM OOM):

    Wojciech Milan

  • Wynik:

    2:17 (0:8, 2:4, 0:5)

  • Data:

    10.12.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    09:30

  • Godzina zakończenia:

    11:50

  • Lodowisko:

    Lodowisko Toropol MOSiR Opole

  • Sędzia główny:

    Marcin Młynarski

  • Sędzia liniowy:

    Sebastian Sałach, Filip Dudek

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:05 +1

Naróg Michał Drąg Daniel

0:2 06:38 EQ

Lewy Jeremi Walczak Jan

0:3 11:24 -1

Bezwiński Mateusz

0:4 12:40 -1

Wenker Jakub Prokurat Jakub

0:5 14:36 EQ

Naróg Michał Wenker Jakub, Bezwiński Mateusz

0:6 14:59 EQ

Jeziorski Oskar Prokurat Jakub

0:7 18:26 EQ

Jędrzejewski Kacper Bezwiński Mateusz

0:8 19:49 EQ

Prokurat Jakub Wenker Jakub

1:8 23:55 EQ

Hornik Marcin Nitzpon Dominik

1:9 25:45 EQ

Piskalski Konrad Kula Patryk

2:9 29:56 EQ

Alkan Joel Mazur Jakub

2:10 34:45 +1

Jędrzejewski Kacper Naróg Michał

2:11 36:38 EQ

Bąk Oskar Prokurat Jakub

2:12 37:02 EQ

Piskalski Konrad Lewy Jeremi, Drąg Daniel

2:13 43:06 -1

Lewy Jeremi

2:14 44:28 EQ

Jeziorski Oskar Wenker Jakub

2:15 49:35 +1

Kula Patryk Bezwiński Mateusz, Drąg Daniel

2:16 50:42 EQ

Bąk Oskar Bajwenko Oskar

2:17 55:40 EQ

Bezwiński Mateusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:42 Nitzpon Dominik MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:56 Wenker Jakub MKS Sokoły Toruń (JM OOM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
10:53 Jędrzejewski Kacper MKS Sokoły Toruń (JM OOM) 2 Uderzenie kijem
15:34 Sułek Marcin MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Uderzenie kijem
21:17 Kula Patryk MKS Sokoły Toruń (JM OOM) 2 Atak kolanem
23:41 Bielaczyc Piotr MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Przeszkadzanie
23:41 Jędrzejewski Kacper MKS Sokoły Toruń (JM OOM) 2 Uderzenie kijem
27:05 Nitzpon Dominik MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Zahaczenie
33:16 Alkan Joel MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Opóźnianie gry
39:39 Sikora Łukasz MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Uderzenie kijem
41:24 Bezwiński Mateusz MKS Sokoły Toruń (JM OOM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
41:55 Bąk Oskar MKS Sokoły Toruń (JM OOM) 2 Zahaczenie
42:07 - MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Przeszkadzanie
44:28 Sułek Marcin MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Uderzenie kijem
49:20 Sułek Marcin MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
51:08 Ramsz Daniel MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
52:00 Sułek Marcin MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
53:22 Prokurat Jakub MKS Sokoły Toruń (JM OOM) 2 Zahaczenie
54:15 Smolin Denis MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
54:15 Sawicki Marcel MKS Sokoły Toruń (JM OOM) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

MUKS Orlik Opole (JM OOM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
21 Smolin Denis 54:15 41 25 16 60
1 Stemplewski Sebastian 05:45 5 4 1 80

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Nitzpon Dominik 0 1 1 4
32 Sułek Marcin 0 0 0 8
27 Hornik Marcin 1 0 1 0
88 Sikora Maksym 0 0 0 0
16 Janecki Grzegorz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Pacha Bartłomiej 0 0 0 0
13 Mazur Jakub 0 1 1 0
28 Bielaczyc Piotr 0 0 0 2
15 Alkan Joel 1 0 1 2
93 Ramsz Daniel 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Sikora Łukasz 0 0 0 2
33 Demydov Arseniy 0 0 0 0
17 Mazur Michał 0 0 0 0
20 Śleziak Mikołaj 0 0 0 0

MKS Sokoły Toruń (JM OOM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
51 Guranowski Szymon 20:00 1 1 0 100
30 Wencel Wiktor 40:00 18 16 2 88

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Sawicki Marcel 0 0 0 2
58 Kula Patryk 1 1 2 2
11 Drąg Daniel 0 3 3 0
71 Bezwiński Mateusz 2 3 5 2
19 Jędrzejewski Kacper 2 0 2 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Szypliński Jakub 0 0 0 0
10 Bajwenko Oskar 0 1 1 0
13 Prokurat Jakub 1 3 4 2
16 Jeziorski Oskar 2 0 2 0
17 Wenker Jakub 1 3 4 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
59 Rutkowski Patryk 0 0 0 0
29 Naróg Michał 2 1 3 0
20 Piskalski Konrad 2 0 2 0
81 Lewy Jeremi 2 1 3 0
14 Sadowski Michał 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
9 Bąk Oskar 2 0 2 2
22 Walczak Jan 0 1 1 0
1.24