Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (JM OOM)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (JM OOM):

    Jerzy Górak

  • Goście:

    MUKS Orlik Opole (JM OOM)

  • Trener MUKS Orlik Opole (JM OOM):

    Czesław Sajko

  • Wynik:

    3:2 d. (0:1, 1:1, 1:0, 1:0d)

  • Data:

    2017-12-08

  • Godzina rozpoczęcia:

    16:15

  • Godzina zakończenia:

    18:28

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Krzysztof Siemek

  • Sędzia liniowy:

    Robert Parzygnat, Wojciech Fus

  • Widzów:

    20

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 09:08 EQ

Sikora Maksym

- 34:07 PS

Zagurba Kamil

0:2 35:25 EQ

Demydov Arseniy

1:2 39:22 +2

Ptashkin Artur Baran Karol, Piotrowski Mariusz

2:2 50:02 EQ

Piotrowski Mariusz Hyla Marcel

3:2 61:07 EQ

Piotrowski Mariusz

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
15:16 Ptashkin Artur UKS Zagłębie Sosnowiec (JM OOM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
22:49 Nitzpon Dominik MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Zahaczenie
23:21 Piotrowski Mariusz UKS Zagłębie Sosnowiec (JM OOM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
23:21 Sikora Łukasz MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
34:07 Sikora Maksym MUKS Orlik Opole (JM OOM) PS Rzucanie kija lub innych przedmiotów
38:19 - MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
38:58 Sułek Marcin MUKS Orlik Opole (JM OOM) 2 Opóźnianie gry

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (JM OOM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
29 Stehlik Mikołaj 61:07 20 18 2 90
30 Wyśnik Marcin 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Hyla Marcel 0 1 1 0
5 Ptashkin Artur 1 0 1 2
10 Piotrowski Mariusz 2 1 3 2
34 Baran Karol 0 1 1 0
9 Zagurba Kamil 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Sacha Łukasz 0 0 0 0
17 Ciołek Norbert 0 0 0 0
55 Palamarchuk Oleh 0 0 0 0
14 Kasprzyk Dominik 0 0 0 0
71 Pohl Karol 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Pluta Miłosz 0 0 0 0
78 Machura Adam 0 0 0 0
35 Ciepał Norbert 0 0 0 0
12 Maj Mariusz 0 0 0 0

MUKS Orlik Opole (JM OOM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
21 Smolin Denis 61:07 35 32 3 91
1 Stemplewski Sebastian 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
22 Nitzpon Dominik 0 0 0 2
32 Sułek Marcin 0 0 0 2
27 Hornik Marcin 0 0 0 0
88 Sikora Maksym 1 0 1 0
16 Janecki Grzegorz 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
34 Pacha Bartłomiej 0 0 0 0
13 Mazur Jakub 0 0 0 0
28 Bielaczyc Piotr 0 0 0 0
15 Alkan Joel 0 0 0 0
93 Ramsz Daniel 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
77 Sikora Łukasz 0 0 0 2
33 Demydov Arseniy 1 0 1 0
17 Mazur Michał 0 0 0 0
20 Śleziak Mikołaj 0 0 0 0