Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U18 (JM)

  • Trener UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U18 (JM):

    Krzysztof Ząbkiewicz

  • Goście:

    PTH Koziołki Poznań U18 (JM)

  • Trener PTH Koziołki Poznań U18 (JM):

    Yury Ziankou

  • Wynik:

    11:8 (6:3, 2:4, 3:1)

  • Data:

    08.12.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    18:10

  • Godzina zakończenia:

    20:30

  • Lodowisko:

    HWS Arena Sanok MOSiR Sanok

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Mazur, Bartłomiej Stępień

  • Widzów:

    10

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 00:46 EQ

Witan Maciej Fus Szymon, Ginda Damian

1:1 02:57 +1

Smirnou Matvei Olszewski Patryk, Stryszyk Dawid

2:1 06:14 EQ

Dobosz Szymon Witan Maciej

2:2 11:27 +1

Kapela Norbert

3:2 12:05 EQ

Rogos Mateusz Łyko Łukasz, Dobosz Szymon

4:2 13:55 EQ

Stanko Volodymyr

4:3 15:28 EQ

Hajkowicz Witold Grabarczyk Mikołaj

5:3 18:34 EQ

Filipek Konrad Witan Maciej

6:3 19:07 EQ

Miccoli Louis Filipek Konrad, Dobosz Szymon

7:3 22:16 +1

Łyko Łukasz Dobosz Szymon

7:4 23:21 EQ

Smirnou Matvei

7:5 24:29 EQ

Wójcik Jan Kapela Norbert

7:6 25:51 EQ

Śmigórski Jakub Slabenko Vitaliy, Wójcik Jan

8:6 29:50 EQ

Ginda Damian Filipek Konrad, Florczak Bartosz

8:7 35:23 +1

Biernacki Jakub Wójcik Jan, Kapela Norbert

- 44:59 PS

Hajkowicz Witold

9:7 52:07 -1

Filipek Konrad

9:8 53:27 +1

Smirnou Matvei Kapela Norbert

10:8 57:49 +1

Biłas Karol Florczak Bartosz

11:8 59:30 +1

Biłas Karol Dobosz Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
02:00 Witan Maciej UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U18 (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
02:57 Witan Maciej UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U18 (JM) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
10:23 Ginda Damian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U18 (JM) 2 Zahaczenie
20:28 Wójcik Jan PTH Koziołki Poznań U18 (JM) 2 Zahaczenie
25:25 Ginda Damian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U18 (JM) 2 Uderzenie kijem
31:27 Kapela Norbert PTH Koziołki Poznań U18 (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
35:14 Ginda Damian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U18 (JM) 2 Przeszkadzanie
36:16 Bar Sebastian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U18 (JM) 2 Zahaczenie
36:25 Dobosz Szymon UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U18 (JM) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
38:36 Smirnou Matvei PTH Koziołki Poznań U18 (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze
44:16 Śmigórski Jakub PTH Koziołki Poznań U18 (JM) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:59 Ginda Damian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U18 (JM) 2 Uderzenie kijem
48:10 Stryszyk Dawid PTH Koziołki Poznań U18 (JM) 2 Zahaczenie
51:56 Bar Sebastian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U18 (JM) 2 Opóźnianie gry
53:55 Witan Maciej UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U18 (JM) 10 Kara za niesportowe zachowanie
53:55 Witan Maciej UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U18 (JM) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
56:45 Śmigórski Jakub PTH Koziołki Poznań U18 (JM) 4 Zbyteczna ostrość w grze
56:45 Bartkowski Damian UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U18 (JM) 4 Zbyteczna ostrość w grze
56:45 Grabarczyk Mikołaj PTH Koziołki Poznań U18 (JM) 5 Walka na pięści
56:45 Grabarczyk Mikołaj PTH Koziołki Poznań U18 (JM) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
58:46 Kapela Norbert PTH Koziołki Poznań U18 (JM) 2 Zbyteczna ostrość w grze

Składy

UKS Niedźwiadki MOSiR Sanok U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
31 Buczek Mateusz 20:00 1 0 1 0
1 Myrdak Kacper 40:00 7 0 7 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
69 Szałajko Jakub 0 0 0 0
28 Bar Sebastian 0 0 0 4
88 Miccoli Louis 1 0 1 0
9 Ginda Damian 1 1 2 8
91 Fus Szymon 0 1 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Florczak Bartosz 0 2 2 0
79 Biłas Karol 2 0 2 0
11 Łyko Łukasz 1 1 2 0
29 Rogos Mateusz 1 0 1 0
8 Dobosz Szymon 1 4 5 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Najsarek Jakub 0 0 0 0
99 Frankiewicz Adrian 0 0 0 0
87 Witkowski Maksymilian 0 0 0 0
92 Piankrat Yahor 0 0 0 0
81 Stanko Volodymyr 1 0 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
74 Sieczkowski Marcin 0 0 0 0
44 Bartkowski Damian 0 0 0 4
38 Kopiec Krystian 0 0 0 0
16 Witan Maciej 1 2 3 34
10 Filipek Konrad 2 2 4 0

PTH Koziołki Poznań U18 (JM)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Nowak II Mateusz 60:00 11 0 11 0
29 Krawczyk Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
25 Śmigórski Jakub 1 0 1 6
58 Błażko Aleksander 0 0 0 0
50 Hajkowicz Witold 1 0 1 0
72 Smirnou Matvei 3 0 3 2
53 Kapela Norbert 1 3 4 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Grabarczyk Mikołaj 0 1 1 25
51 Wójcik Jan 1 2 3 2
56 Slabenko Vitaliy 0 1 1 0
55 Biernacki Jakub 1 0 1 0
20 Stryszyk Dawid 0 1 1 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
84 Janiszewski Patryk 0 0 0 0
6 Olszewski Patryk 0 1 1 0
54 Baranouski Aliaksei 0 0 0 0
11 Matusewicz Maciej 0 0 0 0