Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Robert Piecha

  • Goście:

    MUKS Naprzód Janów (K)

  • Trener MUKS Naprzód Janów (K):

    Tomasz Marznica

  • Wynik:

    1:6 (1:1, 0:3, 0:2)

  • Data:

    21.01.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    12:00

  • Godzina zakończenia:

    13:55

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Zbigniew Wolas, -

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Szutta, Monika Szpyt

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:58 EQ

Kot Anna Wawrzyk Ada

1:1 11:47 EQ

Czarnecka Ewelina Gawlik Julia, Pocheć Aleksandra

1:2 26:26 EQ

Gawlik Julia Grzemska Zofia

1:3 31:19 EQ

Gawlik Julia

1:4 33:50 EQ

Jabłońska Magdalena

1:5 45:57 EQ

Solorz Martyna Gogoc Wiktoria

1:6 50:42 EQ

Grzemska Zofia Orawska Joanna

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:08 Metyk Małgorzata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
03:37 Jabłońska Magdalena MUKS Naprzód Janów (K) 2 Zahaczenie
07:41 Kot Anna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
18:59 Kozłowska Katarzyna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
57:25 Solorz Martyna MUKS Naprzód Janów (K) 2 Uderzenie kijem

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 60:00 6 0 6 0
95 Krzemień Aleksandra 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Metyk Małgorzata 0 0 0 2
9 Gałuszka Małgorzata 0 0 0 0
7 Klatka Magdalena 0 0 0 0
23 Strzelecka Joanna 0 0 0 0
71 Trethan Karolina 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kozłowska Katarzyna 0 0 0 2
78 Kozioł Agata 0 0 0 0
49 Kułas Patrycja 0 0 0 0
17 Zielińska Małgorzata 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Zaborska Anna 0 0 0 0
14 Zaborska Katarzyna 0 0 0 0
50 Kot Anna 1 0 1 2
13 Langner Aleksandra 0 0 0 0

MUKS Naprzód Janów (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Sass Martyna 60:00 1 0 1 0
50 Nowacka Amelia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Zielińska Julia 0 0 0 0
9 Jabłońska Magdalena 1 0 1 2
21 Orawska Joanna 0 1 1 0
16 Czarnecka Ewelina 1 0 1 0
19 Gawlik Julia 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
89 Pelic Klaudia 0 0 0 0
28 Gogoc Wiktoria 0 1 1 0
42 Grzemska Zofia 1 1 2 0
95 Sopata Anna 0 0 0 0
20 Pocheć Aleksandra 0 1 1 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Pirogowicz Patrycja 0 0 0 0
51 Solorz Martyna 1 0 1 2