Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Robert Piecha

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Wynik:

    2:10 (1:2, 1:1, 0:7)

  • Data:

    2017-12-03

  • Godzina rozpoczęcia:

    08:45

  • Godzina zakończenia:

    10:50

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Zbigniew Wolas, -

  • Sędzia liniowy:

    Rafał Noworyta, Monika Szpyt

  • Widzów:

    10

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 12:23 EQ

Podracka Ewa Onyshchenko Tetiana

1:1 17:38 EQ

Kot Anna Wawrzyk Ada

1:2 18:44 EQ

Siejka Alicja Bigos Marta, Rykaczewska Joanna

1:3 20:33 EQ

Tokarska Renata Siejka Alicja

2:3 34:54 +1

Klatka Magdalena Strzelecka Joanna

2:4 44:36 EQ

Onyshchenko Tetiana Tokarska Renata

2:5 45:45 EQ

Bigos Marta Siejka Alicja

2:6 46:33 EQ

Korkuz Dominika Onyshchenko Tetiana

2:7 52:28 EQ

Podracka Ewa Korkuz Dominika

2:8 55:22 +1

Kamińska Natalia Bigos Marta, Tokarska Renata

2:9 56:36 EQ

Onyshchenko Tetiana Banaś Maja

2:10 57:23 EQ

Kamińska Natalia

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
22:48 Metyk Małgorzata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Zahaczenie
29:59 Kamińska Natalia GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Rzucenie na bandę
34:26 Rykaczewska Joanna GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
35:04 Podracka Ewa GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
36:04 Wawrzyk Ada UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Przeszkadzanie
48:07 Wawrzyk Ada UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Przeszkadzanie
48:45 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie
53:46 Strzelecka Joanna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Atak kolanem

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 60:00 10 0 10 0
20 Zaborska Katarzyna 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Metyk Małgorzata 0 0 0 2
9 Gałuszka Małgorzata 0 0 0 0
7 Klatka Magdalena 1 0 1 0
23 Strzelecka Joanna 0 1 1 2
71 Trethan Karolina 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kozłowska Katarzyna 0 0 0 0
78 Ferszt Agata 0 0 0 0
17 Zielińska Małgorzata 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 0 1 1 4
14 Zaborska Anna 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
50 Kot Anna 1 0 1 0
13 Langner Aleksandra 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 2 0 2 0
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kamińska Natalia 2 0 2 2
98 Tokarska Renata 1 2 3 2
77 Rykaczewska Joanna 0 1 1 2
81 Bigos Marta 1 2 3 0
37 Siejka Alicja 1 2 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 1 1 2 0
40 Podracka Ewa 2 0 2 2
10 Grzelak Julia 0 0 0 0
8 Onyshchenko Tetiana 2 2 4 0
73 Banaś Maja 0 1 1 0