Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKHK Unia Oświęcim (K)

  • Trener UKHK Unia Oświęcim (K):

    Robert Piecha

  • Goście:

    GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

  • Trener GKS Stoczniowiec Gdańsk (K):

    Henryk Zabrocki

  • Wynik:

    4:6 (0:2, 1:3, 3:1)

  • Data:

    02.12.2017

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:30

  • Godzina zakończenia:

    17:35

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Grzegorz Cudek

  • Sędzia liniowy:

    Jacek Szutta, Monika Szpyt

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 03:43 EQ

Onyshchenko Tetiana

0:2 13:00 -1

Kamińska Natalia

0:3 28:10 +1

Grzelak Julia Tokarska Renata, Bigos Marta

1:3 30:55 EQ

Strzelecka Joanna Wawrzyk Ada

1:4 31:11 EQ

Siejka Alicja Bigos Marta

1:5 37:28 EQ

Bigos Marta Siejka Alicja

1:6 44:23 EQ

Siejka Alicja Bigos Marta, Tokarska Renata

2:6 50:09 EQ

Wawrzyk Ada Metyk Małgorzata

3:6 58:24 EQ

Wawrzyk Ada Klatka Magdalena

4:6 58:50 EQ

Strzelecka Joanna Klatka Magdalena

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
11:07 Kot Anna UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
11:48 Podracka Ewa GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
12:14 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie bramkarzowi
14:07 Podracka Ewa GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Atakowanie ciałem - natarcie
14:59 Korkuz Dominika GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Rzucenie na bandę
27:48 Metyk Małgorzata UKHK Unia Oświęcim (K) 2 Trzymanie
46:51 Tokarska Renata GKS Stoczniowiec Gdańsk (K) 2 Przeszkadzanie

Składy

UKHK Unia Oświęcim (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pieczyk Anna 60:00 6 0 6 0
13 Langner Aleksandra 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
15 Metyk Małgorzata 0 1 1 2
9 Gałuszka Małgorzata 0 0 0 0
7 Klatka Magdalena 0 2 2 0
23 Strzelecka Joanna 2 0 2 0
71 Trethan Karolina 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Kozłowska Katarzyna 0 0 0 0
78 Kozioł Agata 0 0 0 0
17 Zielińska Małgorzata 0 0 0 0
87 Wawrzyk Ada 2 1 3 0
50 Kot Anna 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Żyła Justyna 0 0 0 0

GKS Stoczniowiec Gdańsk (K)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
20 Kosińska Agata 60:00 4 0 4 0
33 Kwiatkowska Natalia 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
23 Kamińska Natalia 1 0 1 0
98 Tokarska Renata 0 2 2 4
77 Rykaczewska Joanna 0 0 0 0
81 Bigos Marta 1 3 4 0
37 Siejka Alicja 2 1 3 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Korkuz Dominika 0 0 0 2
40 Podracka Ewa 0 0 0 4
10 Grzelak Julia 1 0 1 0
73 Banaś Maja 0 0 0 0
8 Onyshchenko Tetiana 1 0 1 0