Statystyki PZHL

6:10

(2:4, 3:3, 1:3)

Informacje
  • Gospodarze:

    HC Poznań

  • Trener HC Poznań:

    Tomasz Proszkiewicz

  • Goście:

    KS Mamuty Poznań

  • Trener KS Mamuty Poznań:

    Kamil Zienkiewicz

  • Wynik:

    6:10 (2:4, 3:3, 1:3)

  • Data:

    2018-01-27

  • Godzina rozpoczęcia:

    21:15

  • Godzina zakończenia:

    23:35

  • Lodowisko:

    Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka POSiR Poznań

  • Sędzia główny:

    Sławomir Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Marek Kaczmarek, Dawid Stryszyk

  • Widzów:

    65

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:41 EQ

Działdowski Jakub Kotrysiak Jakub

1:1 05:04 EQ

Jagielski Łukasz McCutcheon Darren

1:2 06:37 EQ

Kotrysiak Jakub Działdowski Jakub

2:2 06:51 EQ

McCutcheon Darren

2:3 10:37 +1

Hwoshinski Pavel Sowa Artur, Kubiak Dawid

2:4 17:07 +2

Woźnica II Michał Działdowski Jakub

2:5 21:15 +1

Trombala Piotr

3:5 22:51 EQ

McCutcheon Darren

4:5 33:27 EQ

Proszkiewicz Tomasz Świerczek Witold

4:6 34:35 EQ

Sowa Artur

4:7 35:04 EQ

Hwoshinski Pavel Trombala Piotr

5:7 36:41 EQ

McCutcheon Darren Świerczek Witold

5:8 45:18 EQ

Sowa Artur Sowa Grzegorz

5:9 50:15 EQ

Działdowski Jakub Hwoshinski Pavel

5:10 54:45 +1

Hwoshinski Pavel

6:10 58:44 +1

Nowicki Bartosz McCutcheon Darren, Buczkowski Piotr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
01:09 Sowa Artur KS Mamuty Poznań 2 Uderzenie kijem
02:15 Bednarski Piotr HC Poznań 2 Trzymanie
02:40 Jankiewicz Maciej HC Poznań 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
09:00 Nowicki Bartosz HC Poznań 2 Zbyteczna ostrość w grze
09:00 Placko Tomasz KS Mamuty Poznań 2 Zbyteczna ostrość w grze
09:00 Placko Tomasz KS Mamuty Poznań 10 Kara za niesportowe zachowanie
09:27 Bednarski Piotr HC Poznań 2 Zbyteczna ostrość w grze
09:27 Woźnica II Michał KS Mamuty Poznań 2 Zbyteczna ostrość w grze
10:12 Proszkiewicz Tomasz HC Poznań 2 Uderzenie kijem
10:12 - HC Poznań 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
11:37 Dado Emil HC Poznań 2 Zahaczenie
15:16 Proszkiewicz Tomasz HC Poznań 2 Zahaczenie
16:56 Bogusławski Robert HC Poznań 2 Opóźnianie gry
19:27 Proszkiewicz Tomasz HC Poznań 2 Atakowanie ciałem - natarcie
22:14 Bednarski Piotr HC Poznań 5 Zbyteczna ostrość w grze
22:14 Bednarski Piotr HC Poznań 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
22:14 Jankiewicz Maciej HC Poznań 5 Zbyteczna ostrość w grze
22:14 Jankiewicz Maciej HC Poznań 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
22:14 Aloshyn Wiktor KS Mamuty Poznań 5 Zbyteczna ostrość w grze
22:14 Aloshyn Wiktor KS Mamuty Poznań 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
22:14 Placko Tomasz KS Mamuty Poznań 5 Zbyteczna ostrość w grze
22:14 Placko Tomasz KS Mamuty Poznań 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
30:32 Koćmierowski Tomasz HC Poznań 2 Zbyteczna ostrość w grze
30:32 Działdowski Jakub KS Mamuty Poznań 2 Zbyteczna ostrość w grze
47:14 - KS Mamuty Poznań 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
54:13 Koćmierowski Tomasz HC Poznań 2 Uderzenie kijem
57:56 Działdowski Jakub KS Mamuty Poznań 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

HC Poznań

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Sokołowski Alive 50:15 41 32 9 78
31 Skitek Michał 08:15 6 5 1 83

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
36 Hirsch Mikołaj 0 0 0 0
15 Proszkiewicz Tomasz 1 0 1 6
48 Schramm Iwo 0 0 0 0
41 McCutcheon Darren 3 2 5 0
29 Smelczyński Wiktor 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
11 Świerczek Witold 0 2 2 0
61 Kapela Robert 0 0 0 0
34 Baraniak Rafał 0 0 0 0
21 Jagielski Łukasz 1 0 1 0
22 Śląski Kamil 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
17 Koćmierowski Tomasz 0 0 0 4
77 Bednarski Piotr 0 0 0 29
67 Buczkowski Piotr 0 1 1 0
91 Nowicki Bartosz 1 0 1 2
81 Bogusławski Robert 0 0 0 2

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
44 Dado Emil 0 0 0 2
19 Jankiewicz Maciej 0 0 0 27

KS Mamuty Poznań

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Śliwka Radosław 00:00 0 0 0 0
69 Porzucek Filip 60:00 33 27 6 81

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kubiak Dawid 0 1 1 0
3 Bierwagen Tomasz 0 0 0 0
87 Działdowski Jakub 2 2 4 4
17 Zienkiewicz Kamil 0 0 0 0
96 Hwoshinski Pavel 3 1 4 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Skorupiński Jacek 0 0 0 0
81 Sokolov Maksim 0 0 0 0
97 Sowa Artur 2 1 3 2
26 Trombala Piotr 1 1 2 0
33 Chłodnicki Maciej 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Ryng Paweł 0 0 0 0
71 Sowa Grzegorz 0 1 1 0
23 Werbliński Robert 0 0 0 0
66 Nowak Andrzej 0 0 0 0
22 Pieszyk Jacek 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Placko Tomasz 0 0 0 37
68 Skorupiński Maciej 0 0 0 0
78 Aloshyn Wiktor 0 0 0 25
77 Woźnica II Michał 1 0 1 2
70 Kotrysiak Jakub 1 1 2 0