Statystyki PZHL

18:7

(9:1, 4:4, 5:2)

Informacje
  • Gospodarze:

    KS Mamuty Poznań

  • Trener KS Mamuty Poznań:

    Kamil Zienkiewicz

  • Goście:

    OKH Orły Oleśnica

  • Trener OKH Orły Oleśnica:

    Dawid Zając

  • Wynik:

    18:7 (9:1, 4:4, 5:2)

  • Data:

    2018-01-13

  • Godzina rozpoczęcia:

    21:05

  • Godzina zakończenia:

    23:35

  • Lodowisko:

    Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka POSiR Poznań

  • Sędzia główny:

    Sławomir Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Jakub Nadolny, Dawid Stryszyk

  • Widzów:

    70

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 02:08 EQ

Kotrysiak Jakub Chłodnicki Maciej

2:0 02:50 EQ

Kubiak Dawid Działdowski Jakub

3:0 04:01 EQ

Działdowski Jakub Kotrysiak Jakub

4:0 04:30 +1

Hwoshinski Pavel

5:0 07:04 EQ

Hwoshinski Pavel Zienkiewicz Kamil

6:0 11:00 EQ

Trombala Piotr Bierwagen Tomasz

7:0 14:30 +1

Trombala Piotr Działdowski Jakub, Werbliński Robert

7:1 15:43 EQ

Ostrowski Maciej Koziński Jarosław, Karwacki Cezary

8:1 16:30 EQ

Woźnica II Michał Hwoshinski Pavel

9:1 19:23 -1

Trombala Piotr Działdowski Jakub

9:2 21:23 +2

Karwacki Cezary Koziński Jarosław, Zając Dawid

9:3 21:35 +1

Niemiec Oskar Błażowski Grzegorz

9:4 23:36 EQ

Zając Dawid Ostrowski Maciej

10:4 32:00 EQ

Hwoshinski Pavel

11:4 32:06 EQ

Werbliński Robert Działdowski Jakub

11:5 33:33 +1

Ostrowski Maciej Koziński Jarosław, Zając Dawid

12:5 36:55 EQ

Placko Tomasz Zienkiewicz Kamil, Woźnica II Michał

13:5 38:34 EQ

Hwoshinski Pavel Zienkiewicz Kamil, Bierwagen Tomasz

13:6 41:21 EQ

Ostrowski Maciej Zając Dawid

14:6 44:49 +1

Werbliński Robert Działdowski Jakub

15:6 45:50 EQ

Nowak Andrzej Kotrysiak Jakub

16:6 47:21 -1

Działdowski Jakub Skorupiński Jacek

16:7 50:15 -1

Zając Dawid

17:7 52:31 +1

Hwoshinski Pavel

18:7 55:59 EQ

Hwoshinski Pavel Woźnica II Michał, Chłodnicki Maciej

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
04:10 Jaworski Robert OKH Orły Oleśnica 2 Zahaczenie
05:04 Werbliński Robert KS Mamuty Poznań 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
07:56 Jaworski Robert OKH Orły Oleśnica 2 Trzymanie kija przeciwnika
14:09 - OKH Orły Oleśnica 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
17:34 Werbliński Robert KS Mamuty Poznań 2 Atakowanie ciałem - natarcie
19:31 Bierwagen Tomasz KS Mamuty Poznań 2 Przeszkadzanie
20:00 Werbliński Robert KS Mamuty Poznań 2 Atakowanie ciałem - natarcie
33:08 Skorupiński Jacek KS Mamuty Poznań 2 Atak kijem trzymanym oburącz
37:49 Werbliński Robert KS Mamuty Poznań 2 Trzymanie kija przeciwnika
37:49 Gawaś Bartłomiej OKH Orły Oleśnica 2 Trzymanie
38:11 Trombala Piotr KS Mamuty Poznań 2 Atak kijem trzymanym oburącz
38:11 Karwacki Cezary OKH Orły Oleśnica 2 Zbyteczna ostrość w grze
43:21 - OKH Orły Oleśnica 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
46:56 Hwoshinski Pavel KS Mamuty Poznań 2 Zbyteczna ostrość w grze
48:42 Jaworski Robert OKH Orły Oleśnica 2 Zahaczenie
51:01 Sobczak Piotr OKH Orły Oleśnica 2 Atakowanie ciałem - natarcie

Składy

KS Mamuty Poznań

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Śliwka Radosław 60:00 35 28 7 80
69 Porzucek Filip 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
32 Kubiak Dawid 1 0 1 0
3 Bierwagen Tomasz 0 2 2 2
87 Działdowski Jakub 2 5 7 0
17 Zienkiewicz Kamil 0 3 3 0
96 Hwoshinski Pavel 6 1 7 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
7 Skorupiński Jacek 0 1 1 2
81 Sokolov Maksim 0 0 0 0
97 Sowa Artur 0 0 0 0
26 Trombala Piotr 3 0 3 2
33 Chłodnicki Maciej 0 2 2 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
20 Ryng Paweł 0 0 0 0
68 Skorupiński Maciej 0 0 0 0
23 Werbliński Robert 2 1 3 8
66 Nowak Andrzej 1 0 1 0
22 Pieszyk Jacek 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Placko Tomasz 1 0 1 0
86 Trombala Adam 0 0 0 0
78 Aloshyn Wiktor 0 0 0 0
77 Woźnica II Michał 1 2 3 0
70 Kotrysiak Jakub 1 2 3 0

OKH Orły Oleśnica

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Waliszewski Mateusz 60:00 58 40 18 68

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
63 Ostrowski Maciej 3 1 4 0
23 Masternak Grzegorz 0 0 0 0
8 Koziński Jarosław 0 3 3 0
70 Zając Dawid 2 3 5 0
62 Karwacki Cezary 1 1 2 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Kosiorowski Piotr 0 0 0 0
68 Jaworski Robert 0 0 0 6
77 Niemiec Oskar 1 0 1 0
66 Kruła Tomasz 0 0 0 0
44 Stefaniak Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
99 Sobczak Piotr 0 0 0 2
60 Gawaś Bartłomiej 0 0 0 2
13 Martyniec Daniel 0 0 0 0
67 Rostek Norbert 0 0 0 0
4 Błażowski Grzegorz 0 1 1 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
65 Czarnecki Janusz 0 0 0 0