Statystyki PZHL

10:11 d.

(3:2, 2:4, 5:4, 0:1d)

Informacje
  • Gospodarze:

    OKH Orły Oleśnica

  • Trener OKH Orły Oleśnica:

    Dawid Zając

  • Goście:

    KS Mamuty Poznań

  • Trener KS Mamuty Poznań:

    Kamil Zienkiewicz

  • Wynik:

    10:11 d. (3:2, 2:4, 5:4, 0:1d)

  • Data:

    2017-12-03

  • Godzina rozpoczęcia:

    10:15

  • Godzina zakończenia:

    13:00

  • Lodowisko:

    Lodowisko Chwiałka im. Witalisa Ludwiczaka POSiR Poznań

  • Sędzia główny:

    Sławomir Kaczmarek, Jakub Nadolny

  • Sędzia liniowy:

  • Widzów:

    15

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
0:1 04:11 -1

Aloshyn Wiktor Werbliński Robert

1:1 04:43 EQ

Stefaniak Adam Kruła Tomasz

2:1 09:18 +1

Masternak Grzegorz Kruła Tomasz

3:1 11:50 EQ

Borgul Przemysław Kruła Tomasz

3:2 13:08 -1

Zienkiewicz Kamil Woźnica II Michał

3:3 20:23 EQ

Hwoshinski Pavel Werbliński Robert

3:4 21:51 EQ

Woźnica II Michał Zienkiewicz Kamil

3:5 23:49 +1

Schneider Marcin Zienkiewicz Kamil

4:5 26:39 EQ

Zając Dawid

4:6 33:02 EQ

Zienkiewicz Kamil Kotrysiak Jakub

5:6 37:36 -1

Kruła Tomasz

6:6 40:15 +1

Stefaniak Adam

6:7 46:37 -1

Woźnica II Michał Zienkiewicz Kamil

6:8 49:50 +1

Zienkiewicz Kamil

7:8 52:23 EQ

Wójcikowski Paweł Niemiec Oskar

8:8 53:25 EQ

Niemiec Oskar Zając Dawid

9:8 54:30 +1

Niemiec Oskar Stefaniak Adam, Zając Dawid

10:8 57:05 EQ

Stefaniak Adam Kruła Tomasz, Junik Adam

10:9 57:50 EQ

Hwoshinski Pavel

10:10 59:41 -1

Porzucek Filip

10:11 63:17 +1

Zienkiewicz Kamil

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
03:59 Borgul Przemysław OKH Orły Oleśnica 2 Zahaczenie
05:42 Schneider Marcin KS Mamuty Poznań 2 Zbyteczna ostrość w grze
05:42 Wójcikowski Paweł OKH Orły Oleśnica 2 Zbyteczna ostrość w grze
05:42 Bierwagen Tomasz KS Mamuty Poznań 2 Atakowanie ciałem - natarcie
06:17 Skorupiński Jacek KS Mamuty Poznań 2 Trzymanie kija przeciwnika
06:52 Aloshyn Wiktor KS Mamuty Poznań 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie
06:52 Aloshyn Wiktor KS Mamuty Poznań 5 Zbyteczna ostrość w grze
12:23 Zając Dawid OKH Orły Oleśnica 2 Trzymanie
16:02 Koziński Jarosław OKH Orły Oleśnica 2 Trzymanie
23:02 Stefaniak Adam OKH Orły Oleśnica 2 Atakowanie ciałem - natarcie
24:09 Kruła Tomasz OKH Orły Oleśnica 2 Atakowanie ciałem - natarcie
25:20 Sowa Artur KS Mamuty Poznań 2 Przeszkadzanie
26:21 Wójcikowski Paweł OKH Orły Oleśnica 2 Uderzenie kijem
28:22 Zając Dawid OKH Orły Oleśnica 2 Trzymanie
36:26 Zając Dawid OKH Orły Oleśnica 2 Zahaczenie
39:17 Werbliński Robert KS Mamuty Poznań 2 Trzymanie kija przeciwnika
40:35 Zienkiewicz Kamil KS Mamuty Poznań 2 Zahaczenie
45:47 Martyniec Daniel OKH Orły Oleśnica 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
48:23 Junik Adam OKH Orły Oleśnica 2 Podcięcie
54:13 Kluza Krzysztof KS Mamuty Poznań 2 Trzymanie
55:46 Borgul Przemysław OKH Orły Oleśnica 2 Atakowanie ciałem - natarcie
56:56 - KS Mamuty Poznań 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
57:38 Cencner Przemysław OKH Orły Oleśnica 2 Opóźnianie gry
58:57 Sowa Grzegorz KS Mamuty Poznań 2 Atakowanie ciałem - natarcie
62:20 Koziński Jarosław OKH Orły Oleśnica 2 Podcięcie

Składy

OKH Orły Oleśnica

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Cencner Przemysław 63:17 40 29 11 72

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
64 Masternak Grzegorz 1 0 1 0
34 Borgul Przemysław 1 0 1 4
77 Niemiec Oskar 2 1 3 0
49 Junik Adam 0 1 1 2
55 Wójcikowski Paweł 1 0 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
13 Martyniec Daniel 0 0 0 2
70 Zając Dawid 1 2 3 6
44 Stefaniak Adam 3 1 4 2
66 Kruła Tomasz 1 4 5 2
21 Dokurno Krzysztof 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
61 Czarnecki Janusz 0 0 0 0
8 Koziński Jarosław 0 0 0 4

KS Mamuty Poznań

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
1 Śliwka Radosław 00:00 0 0 0 0
69 Porzucek Filip 63:17 36 26 10 72

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
81 Sokolov Maksim 0 0 0 0
7 Skorupiński Jacek 0 0 0 2
23 Werbliński Robert 0 2 2 2
96 Hwoshinski Pavel 2 0 2 0
26 Trombala Piotr 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
3 Bierwagen Tomasz 0 0 0 2
32 Kubiak Dawid 0 0 0 0
71 Sowa Grzegorz 0 0 0 2
97 Sowa Artur 0 0 0 2
17 Zienkiewicz Kamil 4 3 7 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
55 Placko Tomasz 0 0 0 0
20 Ryng Paweł 0 0 0 0
70 Kotrysiak Jakub 0 1 1 0
22 Pieszyk Jacek 0 0 0 0
87 Działdowski Jakub 0 0 0 0

Formacja 4

Nr. Zawodnik G A PKT MK
78 Aloshyn Wiktor 1 0 1 25
37 Czarnota Krzysztof 0 0 0 0
77 Woźnica II Michał 2 1 3 0
5 Kluza Krzysztof 0 0 0 2
46 Schneider Marcin 1 0 1 2
1.24