Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKH Unia Oświęcim U20 (JR)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U20 (JR):

    Witold Magiera

  • Goście:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR):

    Marcin Kotuła

  • Wynik:

    4:2 (2:0, 2:1, 0:1)

  • Data:

    28.01.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:40

  • Godzina zakończenia:

    13:50

  • Lodowisko:

    Hala Lodowa MOSiR Oświęcim

  • Sędzia główny:

    Zbigniew Wolas, -

  • Sędzia liniowy:

    Grzegorz Cudek, Paweł Kobielusz

  • Widzów:

    30

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 15:11 +1

Jęczała Kamil

2:0 17:16 EQ

Flasz Szymon Wojtarowicz Szymon

3:0 32:42 EQ

Flasz Szymon Prusak Adrian

4:0 35:13 EQ

Szymeczko Przemysław Jęczała Kamil

4:1 38:59 EQ

Bernacki Michał Antropau Mikita, Duszak Adrian

4:2 46:24 +1

Kozłowski Piotr Dytkowicz Marek

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
12:56 Bernacki Michał UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR) 2 Atak łokciem
13:24 Duszak Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
25:20 Kosmęda Bartosz UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
29:25 Bernacki Michał UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
44:45 Magiera Michał UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
56:29 Sołtys Piotr UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
58:55 Wojtarowicz Szymon UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Trzymanie

Składy

UKH Unia Oświęcim U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
45 Lipiński Sebastian 60:00 36 34 2 94
21 Jarnot Szymon 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
71 Wojtarowicz Szymon 0 1 1 2
22 Sołtys Piotr 0 0 0 2
14 Prusak Adrian 0 1 1 0
10 Flasz Szymon 2 0 2 0
8 Magiera Michał 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Rudek Dominik 0 0 0 0
47 Yavorsky Vladislav 0 0 0 0
93 Jęczała Kamil 1 1 2 0
28 Szymeczko Przemysław 1 0 1 0
33 Krynicki Dawid 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Rabęda Kacper 0 0 0 0

UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
27 Stehlik Mikołaj 00:00 0 0 0 0
30 Kotuła Marcel 60:00 27 23 4 85

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
6 Duszak Adrian 0 1 1 2
5 Kołodziej Adam 0 0 0 0
21 Jarosz Patryk 0 0 0 0
14 Antropau Mikita 0 1 1 0
10 Bernacki Michał 1 0 1 4

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
88 Bednarz Maksymilian 0 0 0 0
20 Hyla Marcel 0 0 0 0
91 Piotrowski Mariusz 0 0 0 0
29 Kozłowski Piotr 1 0 1 0
40 Kosmęda Bartosz 0 0 0 2

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
19 Sacha Łukasz 0 0 0 0
45 Tomaszewski Konrad 0 0 0 0
7 Kuc Mateusz 0 0 0 0
71 Dytkowicz Marek 0 1 1 0
12 Pohl Karol 0 0 0 0