Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    TMH Polonia Bytom U20 (JR)

  • Trener TMH Polonia Bytom U20 (JR):

    Mariusz Kieca

  • Goście:

    UKH Unia Oświęcim U20 (JR)

  • Trener UKH Unia Oświęcim U20 (JR):

    Witold Magiera

  • Wynik:

    6:1 (2:0, 3:1, 1:0)

  • Data:

    20.01.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    11:30

  • Godzina zakończenia:

    13:30

  • Lodowisko:

    Lodowisko OSiR Bytom

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura

  • Sędzia liniowy:

    Dawid Pabisiak, Łukasz Dybaś

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 05:17 EQ

Mularczyk Szymon Gajdzik Robert

2:0 15:33 EQ

Mularczyk Szymon Bąk Kamil

3:0 21:59 -1

Mularczyk Szymon Ledwoń Maciej

4:0 23:12 -1

Gajdzik Robert

4:1 32:52 EQ

Krynicki Dawid Szymeczko Przemysław

5:1 38:42 +1

Gajdzik Robert Kawka Marcin , Mularczyk Szymon

6:1 48:36 EQ

Gajdzik Robert Mularczyk Szymon, Domogała Michał

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
00:56 Ustynov Maksym TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Atak kolanem
06:13 Krynicki Dawid UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Uderzenie kijem
13:10 Kawka Marcin TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Przeszkadzanie
21:16 Ustynov Maksym TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Zahaczenie
26:56 Bodora Aleksander TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
27:32 Kawka Marcin TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Atak kijem trzymanym oburącz
33:12 Schupp Denis TMH Polonia Bytom U20 (JR) 2 Opóźnianie gry
38:30 Krynicki Dawid UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Kara mniejsza za niesportowe zachowanie
52:14 Wojtarowicz Szymon UKH Unia Oświęcim U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

TMH Polonia Bytom U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Klocek Krzysztof 60:00 1 0 1 0
39 Kołodziej Mateusz 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Kawka Marcin 0 1 1 4
23 Ledwoń Maciej 0 1 1 0
44 Gajdzik Robert 3 1 4 0
28 Petelicki Szymon 0 0 0 0
8 Bodora Aleksander 0 0 0 2

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
27 Schupp Denis 0 0 0 2
25 Mularczyk Szymon 3 2 5 0
21 Domogała Michał 0 1 1 0
19 Zając Bartosz 0 0 0 0
20 Faska Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Sobera Maurycy 0 0 0 0
61 Bąk Kamil 0 1 1 0
76 Ustynov Maksym 0 0 0 4
16 Ustynov Nikita 0 0 0 0

UKH Unia Oświęcim U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
7 Bizub Paweł 60:00 6 0 6 0
88 Rudek Dominik 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
4 Wojtarowicz Szymon 0 0 0 2
22 Sołtys Piotr 0 0 0 0
14 Prusak Adrian 0 0 0 0
10 Flasz Szymon 0 0 0 0
8 Magiera Michał 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
76 Rabęda Kacper 0 0 0 0
47 Yavorsky Vladislav 0 0 0 0
93 Jęczała Kamil 0 0 0 0
28 Szymeczko Przemysław 0 1 1 0
33 Krynicki Dawid 1 0 1 4

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
21 Jarnot Szymon 0 0 0 0