Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR):

    Marcin Kotuła

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom U20 (JR)

  • Trener TMH Polonia Bytom U20 (JR):

    Mariusz Kieca

  • Wynik:

    3:6 (1:0, 2:3, 0:3)

  • Data:

    14.01.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    14:00

  • Godzina zakończenia:

    15:45

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Bartosz Kaczmarek

  • Sędzia liniowy:

    Sajmon Grelich, Patryk Sikora

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 03:59 EQ

Antropau Mikita

1:1 21:41 EQ

Gajdzik Robert Mularczyk Szymon

1:2 26:33 EQ

Bodora Aleksander

1:3 32:30 EQ

Mularczyk Szymon

2:3 34:22 EQ

Jarosz Patryk Piotrowski Mariusz, Antropau Mikita

3:3 38:24 EQ

Piotrowski Mariusz Antropau Mikita, Kołodziej Adam

3:4 40:46 EQ

Gajdzik Robert Kawka Marcin , Bodora Aleksander

3:5 49:51 EQ

Domogała Michał Bodora Aleksander

3:6 58:34 +1

Gajdzik Robert Petelicki Szymon

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
08:40 Bednarz Maksymilian UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR) 2 Rzucenie na bandę
47:29 Hanzel Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR) 2 Zahaczenie
57:40 Antropau Mikita UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pasek Wojciech 60:00 31 25 6 80
33 Kotuła Marcel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kołodziej Adam 0 1 1 0
88 Bednarz Maksymilian 0 0 0 2
91 Piotrowski Mariusz 1 1 2 0
14 Antropau Mikita 1 2 3 2
21 Jarosz Patryk 1 0 1 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Hanzel Adrian 0 0 0 2
20 Hyla Marcel 0 0 0 0
71 Dytkowicz Marek 0 0 0 0
29 Kozłowski Piotr 0 0 0 0
45 Tomaszewski Konrad 0 0 0 0

TMH Polonia Bytom U20 (JR)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Klocek Krzysztof 00:00 0 0 0 0
31 Kołodziej Mateusz 60:00 25 22 3 88

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Kawka Marcin 0 1 1 0
29 Ledwoń Maciej 0 0 0 0
44 Gajdzik Robert 3 0 3 0
11 Ustynov Maksym 0 0 0 0
12 Anklewicz Maciej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bodora Aleksander 1 2 3 0
27 Schupp Denis 0 0 0 0
97 Mularczyk Szymon 1 1 2 0
61 Domogała Michał 1 0 1 0
68 Bagiński Przemysław 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
95 Faska Adam 0 0 0 0
24 Sobera Maurycy 0 0 0 0
7 Petelicki Szymon 0 1 1 0
19 Zając Bartosz 0 0 0 0
14 Mańka Arkadiusz 0 0 0 0