Statystyki PZHL

Informacje
  • Gospodarze:

    UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)

  • Trener UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ):

    Marcin Kotuła

  • Goście:

    TMH Polonia Bytom (CLJ)

  • Trener TMH Polonia Bytom (CLJ):

    Mariusz Kieca

  • Wynik:

    8:1 (2:0, 3:1, 3:0)

  • Data:

    13.01.2018

  • Godzina rozpoczęcia:

    15:00

  • Godzina zakończenia:

    17:00

  • Lodowisko:

    Stadion Zimowy MOSiR Sosnowiec

  • Sędzia główny:

    Mariusz Smura

  • Sędzia liniowy:

    Paweł Madeksza, Sebastian Adamoszek

  • Widzów:

    40

Bramki

Numer Minuta Sytuacja Gospodarze Goście
1:0 04:22 EQ

Jarosz Patryk Antropov Nikita

2:0 17:51 +1

Kołodziej Adam Bednarz Maksymilian

3:0 26:19 EQ

Jarosz Patryk Antropov Nikita

4:0 28:19 +1

Jarosz Patryk Antropov Nikita, Piotrowski Mariusz

4:1 30:35 EQ

Zając Bartosz Mularczyk Szymon

5:1 30:49 EQ

Jarosz Patryk Piotrowski Mariusz, Kołodziej Adam

6:1 48:35 +1

Piotrowski Mariusz Antropov Nikita, Jarosz Patryk

7:1 54:40 +1

Hanzel Adrian Kozłowski Piotr

8:1 56:34 -1

Piotrowski Mariusz Kozłowski Piotr

Kary

Czas Zawodnik Klub Minuty Rodzaj
09:49 Hanzel Adrian UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Przeszkadzanie
14:52 Domogała Michał TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Zahaczenie
17:45 Ustynov Maksym TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Wysoki kij
20:30 Gajdzik Robert TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
23:02 Sobera Maurycy TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Zahaczenie
28:02 Ledwoń Maciej TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Opóźnianie gry
34:07 Hyla Marcel UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Zahaczenie
40:00 Tomaszewski Konrad UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 2 Uderzenie kijem
48:17 Petelicki Szymon TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Atak łokciem
52:55 Ustynov Maksym TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Spowodowanie upadku przeciwnika
53:54 - TMH Polonia Bytom (CLJ) 2 Nadmierna liczba graczy na lodzie
54:19 Kosmęda Bartosz UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 5 Wysoki kij
54:19 Kosmęda Bartosz UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ) 20 Kara meczu za niesportowe zachowanie

Składy

UKS Zagłębie Sosnowiec (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
30 Pasek Wojciech 60:00 24 23 1 95
33 Kotuła Marcel 00:00 0 0 0 0

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
5 Kołodziej Adam 1 1 2 0
88 Bednarz Maksymilian 0 1 1 0
91 Piotrowski Mariusz 2 2 4 0
14 Antropov Nikita 0 4 4 0
21 Jarosz Patryk 4 1 5 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
66 Hanzel Adrian 1 0 1 2
20 Hyla Marcel 0 0 0 2
71 Zagurba Kamil 0 0 0 0
29 Kozłowski Piotr 0 2 2 0
40 Kosmęda Bartosz 0 0 0 25

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
45 Tomaszewski Konrad 0 0 0 2

TMH Polonia Bytom (CLJ)

Bramkarze

Nr. Zawodnik Czas S SO BP %
32 Klocek Krzysztof 26:19 17 14 3 82
31 Kołodziej Mateusz 33:41 19 14 5 73

Formacja 1

Nr. Zawodnik G A PKT MK
18 Kawka Marcin 0 0 0 0
29 Ledwoń Maciej 0 0 0 2
44 Gajdzik Robert 0 0 0 2
11 Ustynov Maksym 0 0 0 4
12 Anklewicz Maciej 0 0 0 0

Formacja 2

Nr. Zawodnik G A PKT MK
8 Bodora Aleksander 0 0 0 0
97 Mularczyk Szymon 0 1 1 0
61 Domogała Michał 0 0 0 2
68 Bagiński Przemysław 0 0 0 0
15 Faska Adam 0 0 0 0

Formacja 3

Nr. Zawodnik G A PKT MK
24 Sobera Maurycy 0 0 0 2
7 Petelicki Szymon 0 0 0 2
19 Zając Bartosz 1 0 1 0
14 Mańka Arkadiusz 0 0 0 0
76 Firszt Paweł 0 0 0 0
1.24